اوپک + می تواند جلسه بعدی این هفته را برای تصمیم گیری در مورد کاهش تولید نفت خام برگزار کند – RT Business News

براساس گزارش رویترز كه به نقل از نامه ای از رئیس جمهور اوپك الجزایر به اعضای گروه تولید كننده های گسترده تر ، نشست بعدی اوپك + كه ابتدا در تاریخ 9 تا 10 ژوئن تعیین شده بود ، می تواند زودتر از آنچه انتظار می رود برگزار شود.

در این نامه ، الجزایر پیشنهاد می کند که این نشست این هفته ، پنجشنبه برگزار شود ، تا عربستان ، کویت و عراق پس از تصمیم گیری در مورد تولید تولید کنندگان در آینده ، بتوانند نام های صادراتی خود را صادر کنند.

رویترز توضیح می دهد که نامگذاری ها همان چیزی است که عربستان سعودی ، عراق و کویت تخصیص صادرات خود را به مشتری های طولانی مدت می دهند که براساس تقاضای نفت است.

خبر مرتبط  پایان صفحه بزرگ همانطور که ما آن را می شناسیم؟ دومین زنجیره بزرگ سینمای جهان گزارش داد كه همه مراكز را در ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند تعطیل می كند - RT Business News

بیشتر گزارش با استناد به منابع ناشناس گفت: روسیه به هیچ وجه مخالفت خود را برای برگزاری این نشست انجام نداد و اظهار داشت که این ممکن است به این معنا باشد که مسکو همچنین موافقت خواهد کرد که پس از پایان ماه ژوئن ، کاهش تولید فعلی 9.7 میلیون بشکه در روز را تمدید کند. البته تا زمانی که این نشست آغاز نشود ، هیچ چیز قطعی نیست و مسلم نخواهد بود زیرا برخی از شرکت های نفتی روسیه ، بویژه Rosneft ، برای حفظ روند کاهش تولید فعلی مشکل را پیدا می کنند.

بیشتر بخوانید: بحران COVID می تواند بزرگترین شرکتهای نفتی جهان متحد شود

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در 40 سال بدترین رنج را تجربه کرده است - RT Business News

با این وجود صحبت هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این کاهش ممکن است تا دو ماه دیگر تمدید شود. یک منبع نامشخص گفت هوش انرژی که “اوپک به علاوه می تواند در تاریخ 4 ژوئن برای تصمیم گیری در مورد سیاست مدیریت بازار تصمیم گیری کند که می تواند پیمان قطع تولید فعلی را تا دو ماه تمدید کند.”
همچنین در rt.com
شرکتهای نفتی مجبور به مذاکره مجدد از معاملات یا خطر از دست دادن همه آنها شدندبراساس توافق اولیه که در اوایل سال جاری به دست آمده بود ، اوپک + قرار بود در تولید ترکیبی 9.7 میلیون بشکه در روز به مدت دو ماه – مه و ژوئن – و سپس سهولت این مقدار به 7.7 میلیون بشکه در روز می رسد تا در پایان سال همچنان در دسترس باشند. سپس ، از ژانویه سال 2021 ، کاهش تولید به بیش از 5.8 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد تا در پایان آوریل 2022 به کار خود ادامه دهد.

خبر مرتبط  چین با کاهش قیمت نفت زیر 0 دلار ، نرخ انباشت نفت خام را دو برابر می کند - RT Business News

در همین حال ، اوپک مجدداً از سهمیه های انطباق خود با پایین آمدن نرخ های انطباق برای ماه مه – ماه اول کاهش again صرفاً کم می شود. 74 درصد. کاهش واقعی در ماه آوریل تنها 5.91 میلیون بشکه در روز کاهش داشته و نیجریه و عراق از سایرین عقب مانده اند.

توسط ایرینا اسلاو برای Oilprice.com