اوپک + در تلاش است تا قرارداد را برای کاهش تولید منعقد کند ، زیرا 10 میلیون بشکه محدودیت نفتی بر تایید مکزیک بستگی دارد – RT Business News

اوپک + گفته است که کاهش 10 میلیون بشکه در روز پیشنهاد شده است که بطور آزمایشی توافق می کنند پس از مذاکرات ماراتن فقط با گره مکزیک اتفاق می افتد. طبق گفته های این کشور ، این کشور که مشتاق افزایش تولید است ، این ایده را نادیده گرفته است.

بدن تولیدکنندگان نفت جهان از اعضای این اتحادیه خواست تا “مشارکت در تلاشها با هدف ثبات در بازار نفت” پنجشنبه شب بعد از مذاکرات ماراتن در اوایل روز.

“توافق برجام بستگی به رضایت مکزیک برای پذیرش شرایط مندرج در پیوست دارد.” بیانیه نهایی اوپک خوانده شده ، همانطور که توسط خبرگزاری TASS گزارش شده است.

وزیر نفت کویت ، دکتر خالد الفضل ، تأیید کرده است که موضع مکزیک دلیل عدم موفقیت این گروه در خنثی کردن توافق برجام بود.

مکزیک داشت “موافقت نامه به تعویق افتاد” وی در مورد بن بست در مورد قطع خروجی پیشنهادی ، توئیت کرد.
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید اوپک + “نزدیک شدن” به توافق تاریخی ، “تماس بسیار خوبی” با پوتین و پادشاه سعودی داشته استشاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، وزیر انرژی عربستان سعودی ، با بیان اینكه این نتیجه فقط از این توافق حاصل می شود ، خواستار ورود به مکزیك شد.

“من امیدوارم که (مکزیک) به نفع این توافق نه تنها برای مکزیک بلکه برای کل جهان باشد. این توافق کامل بر توافق مکزیک است که با آن موافقت کند.” او به رویترز گفت

هنگامی که G20 روز جمعه میزبان یک نشست مجازی در زمینه انرژی خواهد بود ، انتظار می رود اعضای اوپک + سعی کنند مکزیک را ترغیب به پذیرش این توافق در آخرین تلاش برای خنثی کردن توافق کنند.

خبرهای مربوط به این خبر پس از انتشار گزارشی مبنی بر دستیابی به توافق آزمایشی منتشر شد ، اما از عدم تمایل مکزیک برای انحراف از برنامه های گسترش ، به جای محدود کردن ، ترس از خروج نفت از ترس از توافق است. شرکت نفتی مکزیک ، پمکس ، مدت طولانی است که مقاومت در برابر هر گونه کاهش را کاهش می دهد ، در عوض در حالی که به دنبال توسعه 15 سایت جدید است ، با تعدادی پروژه جدید حفاری پیش می رود.

وزیر انرژی این کشور ، روشیو نائل ، در توئیتی گفت: در طی مذاکرات ، مکزیکوسیتی اعلام کرد که مایل است طی دو ماه آینده 100000 بشکه در روز کاهش دهد – بنابراین از تولید به 1.681 میلیون بشکه در روز از 1.781 میلیون بشکه در روز در ماه مارس ، کاهش می یابد. با این حال ، بنا بر گزارش ها ، اوپک چهار برابر بیشتر خواسته است که کاهش یابد.

به طور کلی ، این سازمان پیشنهاد کرده است که در ماه های مه و ژوئن میزان تولید را به میزان 10 میلیون بشکه در روز کاهش داده و کاهش را به 8 میلیون بشکه در روز تا ماه دسامبر کاهش داده و سپس در ماههای بعدی کاهش دهیم.
همچنین در rt.com
با بسته شدن اوپک + در معاملات کاهش تولید ، قیمت نفت سقوط می کندقیمت خبر نفت پس از آنکه روز گذشته پنجشنبه به طور خلاصه در گزارشی درباره معاملات معامله شد ، ناگهان کاهش یافت. نفت خام WTI ، بنچمارک آمریکا ، پنجشنبه شب بیش از 9 درصد به 22.76 دلار در هر بشکه نفت وارد کرد ، در حالی که نفت خام برنت با قیمتی بیش از 4 درصد کاهش یافت و به 31.48 دلار در هر بشکه رسید.

پترولیوم به دلیل “جنگ قیمت” بین مسکو و ریاض – که به نظر عربستان سعودی باعث افزایش چشمگیر تولید شده است – در ترکیب با اقدامات قفل شونده گسترده در سراسر جهان برای مهار تاج ویروس کشنده ، سطح رکورد پایین رکورد داشته است. قیمت پایین صعود تولید کنندگان عمده را به دنبال تثبیت بازارهای جهانی نفت از طریق کاهش تولید می داند ، اما بدون توافق متفق القول میان اعضای اوپک + ، این کاهش ها به اجرا در نمی آیند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

خبر مرتبط  بازرگانان هندی از آمازون به دلیل شیوه های ناعادلانه تجارت شکایت می کنند - گزارش - اخبار بازرگانی RT

پاسخی بگذارید