اوپک + تصمیم گرفت تا کاهش تولید نفت تا ژوئیه را حفظ کند – وزیر انرژی روسیه – RT Business News

الكساندر نواك ، وزير انرژي روسيه تاييد كرد كه سازمان كشورهاي صادر كننده نفت (اوپك) و توليد كنندگان نفت متفق به رهبري روسيه موافقت كرده اند كه مدت زمان كاهش توليد نفت را تا آخر ماه ژوئيه تمديد كنند.

“OPCE + تصمیم گرفته اند کاهش تولید نفت 9.7 میلیون بشکه در روز برای ماه ژوئیه را حفظ کنند ،” نواک در پی جلسه آنلاین 13 عضو اتحاد نفت و 10 کشور غیر اوپک اعلام کرد. اوپک + در ابتدا در ماه آوریل توافق کرده بود که در طی ماههای مه-ژوئن ، 9.7 میلیون بشکه در روز (بشکه روزانه) را کاهش دهد تا قیمت هایی را که به دلیل بحران کرون ویروس سقوط کرده اند ، کاهش دهد. این کاهش از ژوئیه تا دسامبر به 7،7 میلیون بشکه کاهش رسیده است ، اما برای ماه ژوئیه شرایط معامله بدون تغییر خواهد ماند.

خبر مرتبط  آمار و ارقام صنعت به RT - RT Business News گفتند که کمکهای مالی گسترده در ایالات متحده امری اجتناب ناپذیر اما بهبودی که هنوز یک رویای دور از ذهن بوده است

وزیر وزیر خاطرنشان كرد: یكی از دلایل تمدید توافق ، ذخایر نفتی بیش از حد است ، با وجود اینكه انتظار می رود در آینده نزدیک كمبود عرضه وجود داشته باشد.

نواك گفت: مکزیك ، كه قبلاً تمایلی به بازی كردن و طولانی شدن كاهش تولید نداشت ، همچنان در این معامله باقی مانده است.

وزارت انرژی آذربایجان گفت كه در طول جلسه آنلاین بزرگترین بازیکنان بازار نفت ، تصمیم گرفته شد كه عربستان سعودی ، امارات ، كویت و عمان علاوه بر تولید نفت در ماه ژوئیه 1.2 میلیون بشكه در روز كاهش دهند. به کشورهایی مانند عراق و نیجریه که در ماه های مه و ژوئن از سهمیه تولید فراتر رفته اند ، گفته شد که با ایجاد کاهش های اضافی بین ژوئیه و سپتامبر ، جبران می شوند. نواك خاطرنشان كرد: روسيه قصد دارد 100 درصد از تعهدات خود را در ماه ژوئن انجام دهد و همه شركت هاي نفتي اين كشور اين كاهش را تأييد كرده اند.

خبر مرتبط  اکسون برای کاهش وضعیت پس از سقوط قیمت نفت ، کاهش شغل جهانی را می بیند - RT Business News

وی با بیان اینکه بازار نسبت به توافق اوپك + مثبت عمل می كند ، گفت: طولانی كردن این توافق تا پایان ماه ژوئیه باعث كاهش خطرات و كاهش ذخایر نفتی خواهد شد.

“تقاضا در حال بازگشت به عنوان اقتصادهای بزرگ مصرف کننده نفت از محاصره همه گیر است. اما ما هنوز از جنگل خبری نیستیم و چالش های پیش رو باقی مانده است. “شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، وزیر انرژی عربستان سعودی – رهبر واقع بینانه اوپک – در همایش به همکارانش گفت.

خبر مرتبط  افزایش قیمت نفت در میان گزارش روسیه ، اوپک و تولیدکنندگان متفقین موافق کاهش تاریخی تولید هستند - RT Business News

روز جمعه ، معیار نفت خام برنت به 42 دلار در هر بشکه رسید که بیش از دو برابر شدن از ماه آوریل است. با این حال ، هنوز یک سوم پایین تر از قیمت آن در اواخر سال 2019 است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید