اوپک + برای کاهش کاهش رکورد از ماه آگوست – RT Business News

شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، وزیر انرژی عربستان سعودی ، گفت که گروه اوپک + رکورد 9.7 میلیون بشکه در روز کاهش تولید را در ماه آگوست کاهش می دهد.

“با حرکت به مرحله بعدی توافق ، با ادامه تقاضا در مسیر بهبودی ، میزان تولید اضافی حاصل از کاهش برنامه ریزی شده کاهش تولید مصرف می شود.” وزیر عربستان گفت ، همانطور که توسط رویترز انجام شده است.

کمیته مشترک نظارت وزیران (JMMC) از گروه اوپک + چهارشنبه در حال تشکیل جلسه است تا تصمیم بگیرد که چگونه می تواند با این قطع شدن روبرو شود. اوپک + ، به رهبری تولید کننده برتر عربستان سعودی و روسیه ، در ژوئن توافق کردند که کاهش رکورد تولید 9.7 میلیون بشکه در روز را تا یک ماه تا پایان ماه ژوئیه تمدید کند.

خبر مرتبط  ولوو بزرگترین اتومبیل خود را تا کنون فراخواند و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در جهان را تحت تأثیر قرار داد - RT Business News
همچنین در rt.com
تحلیلگران پیش بینی می کنند که نفت می تواند “به راحتی” به میزان 150 دلار در هر بشکه بازگرددطبق توافق اولیه از آوریل ، اوپک + برای تولید دو ماهه – مه و ژوئن – قرار بود 9.7 میلیون بشکه در روز در تولید ترکیبی را کاهش دهد و سپس این موارد را به 7/7 میلیون بشکه در روز کاهش دهد تا در پایان سال ادامه یابد. سپس ، از ژانویه سال 2021 ، کاهش تولید به بیش از 5.8 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد تا در پایان آوریل 2022 به قوت خود باقی بماند.

خبر مرتبط  پاکستان به دلیل همهگیری Covid-19 در 68 سال اول رکود اقتصادی را تجربه می کند - RT Business News

طبق جلسه امروز پانل OPEC + ، رکورد کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز افزایش نخواهد یافت. وزیر انرژی عربستان گفت: بخشی از پیمان های نفتی این کاهش ها را به 7/7 میلیون بشکه در روز کاهش می دهند ، اما این کاهش ها در واقع عمیق تر از آن خواهد بود زیرا مکانیسم تاخیرها برای جبران سازگاری سست خود در ماه می و ژوئن است.
همچنین در rt.com
سقوط قیمت نفت موجی از ادغام بانکی در خاورمیانه را برانگیخته استبراساس برآوردهای اوپک + که توسط رویترز مشاهده شده است ، کاهش اوپک + در اوت و سپتامبر حداقل – بر روی کاغذ – حدود 8.54 میلیون بشکه در روز در دو ماه آینده خواهد بود ، زیرا عراق ، نیجریه ، آنگولا ، روسیه و قزاقستان عمیق تر می شوند. عدم عدم رعایت قبلی را جبران کنید.

خبر مرتبط  آمریکایی ها تریلیون دلار پول نقد جمع کردند در میان همه گیری و عدم اطمینان انتخابات ریاست جمهوری - مورگان استنلی - RT Business News

شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان امروز با تأیید گزارش های قبلی گفت كه عربستان سعودی صادرات نفتی اوت خود را در همان ماه ژوئیه در همان سطح ماه ژوئیه حفظ خواهد كرد ، تأیید كرد كه گزارش های پیشین مبنی بر عجله این پادشاهی برای افزایش عرضه خود به بازار عجله نمی كند.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com