اولین پل بزرگراهی مگا بزرگراه بین روسیه و چین برای بازدید در ماه نوامبر – RT Business News

به گفته واسیلی اورلوف ، فرماندار منطقه آمور ، پل بزرگراه متصل کننده روسیه و چین بر روی رودخانه آمور انتظار می رود به زودی در ماه نوامبر عملیاتی شود. این پل قرار است روابط اقتصادی بین دو ملت را تقویت کند.

“زیرساخت ها و همه خدمات آماده است. ما انتظار داریم که این پل در ماه نوامبر راه اندازی شود. “ اورلوف این هفته در صفحه اینستاگرام خود گفت. وی توضیح داد که تاریخ افتتاح به دلیل همه گیری کوید -19 به تعویق افتاد.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

پروژه بلند پروازانه 300 میلیون دلاری در دسامبر 2016 آغاز شد و در نوامبر 2019 به پایان رسید. در ابتدا انتظار می رفت که این پروژه در ماه آوریل به بهره برداری برسد.

این پل شهرهای Heihe در شمال چین و Blagoveshchensk در شرق دور روسیه را که در کرانه های مقابل رود آمور واقع شده اند به هم متصل می کند. این سازه بیش از 1 کیلومتر طول (0.6 مایل) دارد و بخشی از یک پروژه بزرگراه دو خطه 19.9 کیلومتری (12.4 مایل) است.

خبر مرتبط  به گفته تحلیلگران - طلا در 4000 دلار به واكسن كروناویروس و انتخابات آمریكا می تواند این دوره را تغییر دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=53IvZs9nKdY

شرایط سخت آب و هوایی در منطقه یخ زده سالهاست که مانع مرزی می شود ، اما پروژه برای حل این مشکل در نظر گرفته شده است. به گفته الكساندر كوزلوف ، وزیر توسعه خاور دور روسیه ، پس از عملیاتی شدن مسیر ، حجم بار می تواند 8 برابر افزایش یابد و به چهار میلیون تن در سال برسد.

بیشتر بخوانید: اولین پل راه آهن متصل کننده روسیه و چین در سال 2022 افتتاح می شود

پل جدید همچنین باید گردشگری را تقویت کند و تعداد بازدیدکنندگان از چین به روسیه را به دو میلیون نفر برساند. با این حال ، گردشگران در ابتدا نمی توانند از جاده استفاده کنند زیرا فقط برای کامیون های باری در دسترس خواهد بود. ساخت یک نقطه عبور یک سال و نیم دیگر به طول می انجامد که حمل و نقل مسافر از جمله اتوبوس های توریستی را قادر به عبور از روی پل کند.

خبر مرتبط  پنجمین ذخایر ارز خارجی در جهان ، مقابله با شوک اقتصادی ، هند را تضمین می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید