اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد – RT Business News

به گفته بزرگترین تولیدکننده مستقل گاز کشور ، نواتک ، اولین محموله گاز طبیعی مایع (LNG) روسیه از پروژه یامال پس از طی دو هفته قایقرانی به طول مسیر دریای شمال (NSR) به ژاپن رسیده است.

این شرکت در بیانیه ای در روز جمعه گفت: این محموله ، که توسط تانکر LNG – ولادیمیر Rusanov ، تحویل داده شده بود ، طبق برنامه به ژاپن رسید. نواتک گفت که این محموله مشخص شده است “اولین ورود موفقیت آمیز و بارگیری تانکر LNG از نوع یخ Arc 7 در بندر ژاپنی.”

در حالی که حجم LNG تحویل نشده مشخص نشده است ، نواتک اظهار داشت که موفقیت این ماموریت به شما امکان می دهد تا در آینده حجم تولیدات LNG به ژاپن را افزایش دهد ، در راستای هدف بلندپروازانه مسکو برای گرفتن 15 درصد از جهانی. بازار LNG در پنج سال.

خبر مرتبط  رئیس جمهور اتریش می خواهد Nord Stream 2 تکمیل شود ، می گوید این یک "پروژه تجاری" است و هیچ ارتباطی با حادثه ناوالنی ندارد

“ما توجه قابل توجهی را برای توسعه و تقویت طرح لجستیکی برای پروژه های LNG خود معطوف می کنیم ،لوو فدوسیف معاون اول رئیس هیئت مدیره نواتک گفت.
همچنین در rt.com
روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهداین مقام افزود: راه اندازی برنامه ریزی شده ترمینال حمل و نقل در کامچاتکا – یک شبه جزیره از راه دور در شرق دور روسیه – فرصت های شرکت را برای تأمین LNG به کل منطقه آسیا و اقیانوسیه گسترش می دهد.

خبر مرتبط  نیکولا و جنرال موتورز تسلا را با "بدترین" کامیون برقی 900 اسب بخاری جهان به چالش می کشند - RT Business News

روسیه می خواهد مسیر دریای شمال ، که طول کل مناطق قطب شمال و خاور دور روسیه را امتحان می کند ، به یک شریان تجاری بزرگ بین اروپا و آسیا تبدیل کند. در نیمه اول سال ، حمل و نقل بار از طریق مسیر نسبت به ژانویه تا ژوئن 2019 بیش از یک درصد افزایش یافت و به تقریبا 15 میلیون تن رسید. سال گذشته 31.5 میلیون تن با استفاده از مسیر قطب شمال حمل و نقل شد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر کروناویروس می تواند دو برابر بد برای جنگ جهانی باشد - جنگ جهانی - مک کینزی - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید