اولین محموله LNG روسیه از طریق مسیر دریایی قطب شمال به ژاپن می رسد – RT Business News

به گفته بزرگترین تولیدکننده مستقل گاز کشور ، نواتک ، اولین محموله گاز طبیعی مایع (LNG) روسیه از پروژه یامال پس از طی دو هفته قایقرانی به طول مسیر دریای شمال (NSR) به ژاپن رسیده است.

این شرکت در بیانیه ای در روز جمعه گفت: این محموله ، که توسط تانکر LNG – ولادیمیر Rusanov ، تحویل داده شده بود ، طبق برنامه به ژاپن رسید. نواتک گفت که این محموله مشخص شده است “اولین ورود موفقیت آمیز و بارگیری تانکر LNG از نوع یخ Arc 7 در بندر ژاپنی.”

در حالی که حجم LNG تحویل نشده مشخص نشده است ، نواتک اظهار داشت که موفقیت این ماموریت به شما امکان می دهد تا در آینده حجم تولیدات LNG به ژاپن را افزایش دهد ، در راستای هدف بلندپروازانه مسکو برای گرفتن 15 درصد از جهانی. بازار LNG در پنج سال.

خبر مرتبط  ایالات متحده در حال ضرب و شتم درام های جنگ تجاری برای حذف زنجیره های تامین از چین - RT Business News

“ما توجه قابل توجهی را برای توسعه و تقویت طرح لجستیکی برای پروژه های LNG خود معطوف می کنیم ،لوو فدوسیف معاون اول رئیس هیئت مدیره نواتک گفت.
همچنین در rt.com
روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهداین مقام افزود: راه اندازی برنامه ریزی شده ترمینال حمل و نقل در کامچاتکا – یک شبه جزیره از راه دور در شرق دور روسیه – فرصت های شرکت را برای تأمین LNG به کل منطقه آسیا و اقیانوسیه گسترش می دهد.

خبر مرتبط  چین علیرغم تهدید ترامپ مبنی بر افزایش معامله تجاری ، تعرفه کالاهای آمریکایی را لغو می کند - RT Business News

روسیه می خواهد مسیر دریای شمال ، که طول کل مناطق قطب شمال و خاور دور روسیه را امتحان می کند ، به یک شریان تجاری بزرگ بین اروپا و آسیا تبدیل کند. در نیمه اول سال ، حمل و نقل بار از طریق مسیر نسبت به ژانویه تا ژوئن 2019 بیش از یک درصد افزایش یافت و به تقریبا 15 میلیون تن رسید. سال گذشته 31.5 میلیون تن با استفاده از مسیر قطب شمال حمل و نقل شد.

خبر مرتبط  کشتن دلار آمریکا با اعتیاد به "دوزهای روزافزون هروئین پولی" - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید