اولین تاکسی های خود رانندگی که در خیابان های مسکو در سال 2024 به خیابانها رفتند – RT Business News

به گفته آلکسی سمیونوف معاون وزیر حمل و نقل ، ناوگان تاکسی بدون راننده ممکن است در چند سال آینده در پایتخت روسیه شروع به فعالیت کند.

“اگر ما به طور مؤثر شروع به اجرای برنامه ای کنیم که براساس مقامات ذینفع و شرکتهای اصلی (وزارت حمل و نقل ، وزارت کشور و وزارت صنعت و تجارت) در حال توسعه هستیم ، بنابراین ، من معتقدم که 2024 سالی است که ما می توانیم راه اندازی کنیم. تاکسی بدون راننده در یک رژیم خاص ، “ او گفت.

خبر مرتبط  گزارش ها - اخبار بازرگانی RT - عربستان سعودی ممکن است یکی از بالاترین حجم نفت خود را قبل از شروع توافق اوپک به آمریکا بفروشد

خدمات تگرگ سواری توسط غول فناوری روسی Yandex ارائه می شود. آزمایش بیش از یکصد خودرو رباتیک در حال حاضر در حال انجام است.
همچنین در rt.com
روسیه “شهر آینده” برای اولین بار در اروپا ارائه می شود که خدمات تاکسی رانندگی خود را ارائه می دهدYandex برای اولین بار در سال 2017 از اتومبیل خودمختار خود رونمایی کرد و اظهار داشت که وارد بازار فناوری بدون راننده شده است و قصد دارد از خدمات آنلاین موجود خود مانند ناوبری نقشه ، نظارت بر ترافیک و تشخیص تصویر برای شعبه اصلی دیگر خود – یک سرویس تاکسی Uber-like استفاده کند.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی نفت 8 درصد در سال 2020 کاهش خواهد یافت - صندوق بین المللی پول - اخبار بازرگانی RT

در سال 2018 اتومبیل های رانندگی آزمایشی در مسکو و تاتارستان به بهره برداری رسید. لیست مناطقی که آزمایشات در حال انجام است اخیراً به سیزده نفر گسترش یافته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید