اوبر نبرد دادگاه دوم را برای مبارزه با ممنوعیت لندن آغاز می کند – RT Business News

ابر غول پیکر Uber روز دوشنبه جلسه دادرسی تجدیدنظر را آغاز کرد تا با تصمیم منع فعالیت آن در لندن ، که بزرگترین بازار آن در اروپا است ، مبارزه کند.

انتظار می رود این شرکت ابراز نگرانی کند که توسط تنظیم کننده حمل و نقل محلی ، حمل و نقل برای لندن (TfL) در مورد ایمنی خدمات خود مطرح شده است.

سال گذشته ، TfL برای دومین بار مجوز Uber را با استناد به a “الگوی شکست” مسافران را در معرض خطر قرار داده است. این گزارش گفت که یک اشکال در سیستم های Uber به رانندگان غیرمجاز اجازه می دهد عکس های خود را در حساب های دیگر راننده بارگذاری کرده و حداقل در 14000 سفر مسافران را با کلاهبرداری سوار کنند. TfL همچنین گفت: سرویس تاکسی به دلیل استفاده از نرم افزار مخفی Greyball برای جلوگیری از تنظیم کننده ها و همچنین رویکرد خود در گزارش جرم ، باید ممنوع شود.

خبر مرتبط  پوتین می خواهد فقر در روسیه را در دهه آینده به نصف کاهش دهد - RT Business News

“ما دریافتیم Uber برای داشتن مجوز اپراتور خصوصی استخدام خصوصی در 25 نوامبر 2019 مناسب و مناسب نیست” هلن چاپمن ، مدیر صدور مجوز ، تنظیم و شارژ TfL ، به CNBC گفت. “Uber درخواست تجدیدنظر داده است و اکنون صلاح و مناسب بودن قاضی است.”
همچنین در rt.com
Uber پس از فقط یک ماه در اسرائیل ممنوع شدقرار است این استیناف از دوشنبه تا پنجشنبه در دادگاه دادگستری وست مینستر مورد رسیدگی قرار گیرد ، اما مشخص نیست که چه زمانی حکم صادر می شود.

اوبر در تلاش برای اصلاح چهره خود ، دارا خسروشاهی ، مدیرعامل خود ، تراویس کالانیک را جایگزین مدیر عامل خود كرده است ، كه از لندنی ها بخاطر خرابی هایی كه باعث لغو مجوز آن شد ، عذرخواهی كرد. این شرکت همچنین برای جلب مشتریان لندنی خود کارزاری را آغاز کرد.

خبر مرتبط  بازگشت قیمت اکنون قابل مشاهده است زیرا ارزش روبل زیر 70 دلار است - RT Business News

پس از مبارزه با تحریم اولیه در دادگاه ، به این شرکت در سال 2018 مجوز 15 ماهه اعطا شد. متعاقبا در سپتامبر 2019 مجوز دو ماهه دریافت کرد.

“ما سخت تلاش کرده ایم تا نگرانی های TfL را در چند ماه گذشته برطرف کنیم ، چک های شناسنامه در زمان واقعی را برای رانندگان انجام دهیم و متعهد به نگه داشتن افراد با ایمنی در شهر هستیم” جیمی هیوود ، مدیر کل منطقه ای اوبر در شمال و شرق اروپا گفت.

خبر مرتبط  پیشنهاد تایوان برای تضمین معامله تجارت گریزان با ایالات متحده است که احتمالاً باعث خشم چین است - RT Business News

در آوریل ، اوبر سیستم جدیدی را برای تأیید هویت رانندگان از طریق ترکیبی از تشخیص چهره و بازبینی کننده های انسانی ارائه داد. علی رغم اینکه دیگر مجوز ندارد ، این شرکت همچنان می تواند در پایتخت انگلیس فعالیت کند در حالی که از آخرین تصمیم TfL تجدید نظر می کند.

Uber حدود 3.5 میلیون کاربر و 45000 راننده در لندن دارد ، جایی که از سال 2012 شروع به کار کرد. با این حال ، این رسوایی های زیادی از اتهامات مربوط به تبعیض جنسی و قلدری در این شرکت گرفته تا شرایط نامساعد کاری برای رانندگان آن بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید