انگلیس 4.6 میلیارد پوند برای کمک به زنده ماندن مشاغل دشوار از طریق تجدید قفل مجدد Covid-19 فراهم می کند – RT Business News

وزارت دارایی انگلستان از بسته كمك جدید خود به ارزش 4.6 میلیارد پوند (6.2 میلیارد دلار) برای حمایت از شركتهایی كه تحت تعقیب مجدد Covid-19 قرار دارند و احتمالاً تا مارس ادامه دارد ، خبر داد.

به گفته ریشی سوناک ، وزیر دارایی این کشور ، شرکت های خرده فروشی ، مهمان نوازی و اوقات فراغت برای جلوگیری از شکسته شدن در ماه های اول سال 2021 ، کمک های مالی جدیدی به ارزش حداکثر 9000 پوند دریافت می کنند.

“این به مشاغل کمک خواهد کرد تا ماههای آینده را پشت سر بگذارند – و از اهمیت اساسی آن به حفظ شغل کمک خواهد کرد ، بنابراین کارگران می توانند هنگام بازگشت مجدد آماده بازگشت باشند.” سوناک گفت.

خبر مرتبط  داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
کارشناسان انگلیسی خواستار مالیات بر ثروت هستند زیرا نخبه 1٪ صاحب یک چهارم ثروت انگلیس استاین مبلغ علاوه بر کمک هزینه های موجود 3000 £ در ماه برای مشاغل مورد نیاز برای بستن درب های خود به دلیل محدودیت های ویروس کرونا توسط مقامات است. هدف از پرداخت های جدید حمایت از 600000 شرکت در سراسر انگلیس است.

وزارت دارایی همچنین مبلغ 594 میلیون پوند پول نقدی اختیاری دیگر در اختیار مشاغل سایر بخشهای تحت تأثیر قفل ویروس کرونا قرار داد.

خبر مرتبط  نفت بزرگ نزدیک به یک میلیون دلار برای انتخاب مجدد ترامپ هزینه کرده است - RT Business News

پیش از این ، فدراسیون مشاغل کوچک گفته بود سطح کمک های مالی “به ترتیب بزرگی خاموش است” و خواستار کاهش نرخ تا سال مالیاتی که در آوریل به پایان می رسد ، می شود.
همچنین در rt.com
معامله Brexit نتواند به بخش مالی انگلیس دسترسی کامل به بازارهای اتحادیه اروپا – بوریس جانسون – بدهداستفان فیپسون ، رئیس گروه لابی تولید Make UK ، خواستار طرحی جامع برای شش ماه آینده شد که اطمینان ، ثبات و اطمینان از جمله پشتیبانی هدفمند از بخشهای مهم را فراهم کند.

خبر مرتبط  اکسون از میانگین صنعتی داو جونز کنار رفت - RT Business News

در حال حاضر ، برنامه اصلی حمایت از دولت که بازدهی در حدود 80 درصد از حقوق کارگران را فراهم می کند ، قرار است در پایان ماه آوریل بسته شود و همچنین به افراد خود اشتغالی کمک کند. برنامه های وام تجاری در اواخر ماه مارس نزدیک به تازه واردان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید