انگلستان با بیش از 20٪ تولید ناخالص داخلی تولید ناخالص اقتصادی اروپا را رنج می برد – RT Business News

پس از انعقاد اقتصاد این کشور ، بیش از هر کشور بزرگ اروپایی در جریان محاصره Covid-19 ، انگلیس رسماً وارد رکود اقتصادی شد. تولید ناخالص داخلی این کشور در سه ماهه دوم 20.4 درصد کاهش یافته است ، بزرگترین کاهش از زمان شروع سوابق در سال 1955.

آمار و ارقام نشان می دهد که این خسارت گسترده بوده است ، به طوری که صنعت ساخت و ساز به تنهایی شاهد انقباض 35 درصد بوده است. خدمات ، بزرگترین بخش اقتصاد ، 20 درصد سودمند و تولید صنعتی 17 درصد کاهش یافته است. ساخت و ساز منجر به رشد مجدد ژوئن شد ، در حالی که خدمات 7.7 درصد متوسط ​​تر شد.

خبر مرتبط  یکی از ده آمریکایی بیکار است و اوضاع حتی بدتر می شود ، خودی سابق بانک مرکزی فدرال می گوید Boom Bust - RT Business News

براساس داده ها ، هزینه های دولت 14 درصد کاهش یافته است ، در حالی که سرمایه گذاری در تجارت 31.4 درصد کاهش یافته است. هزینه مصرف کننده 1/23٪ کاهش یافته است. صنعت مهمان نوازی با 75 درصد سقوط بیشترین افت بهره وری را تجربه کرد. دستمزدها و دستمزدها 1.6 درصد کاهش یافت ، اولین کاهش از سال 2015 و بیشترین میزان از سال 2008 است.

“مدت طولانی قفل قفل در سه ماهه دوم ، به دلیل واکنش آهسته دولت به Covid-19 در ماه مارس ، و به دنبال آن عدم جلوگیری از انتشار ویروس از بیمارستان ها ، در ریشه عدم تحقق اقتصاد بود.” ساموئل مقبره ، اقتصاددان ارشد انگلستان در Pantheon Macroeconomics ، در گزارشی به نقل از بلومبرگ نوشت.

خبر مرتبط  سهم شیر از LNG قطبی روسیه به مقصد آسیا - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد انگلیس تا سال 2024 به سطح قبل کووید برنمی گرددبانک مرکزی انگلیس اعلام کرد که بازار کار یکی از نگرانی های اساسی است ، در حالی که مقامات می ترسند از افزایش بیکاری هنگام برداشت پشتیبانی دولت از شغل دولت در اواخر سال جاری استفاده کنند. تعداد کارمندان شاغل در حقوق و دستمزد در مقایسه با ماه مارس حدود 730،000 نفر است.

“من قبلاً گفتم كه اوقات سخت گذشته بود ، و ارقام امروز تأیید می كنند كه اوقات سخت در اینجاست” ، گفت: صدر اعظم Rishi Sunak. “صدها هزار نفر در حال حاضر شغل خود را از دست داده اند و متأسفانه در ماه های آینده اراده های بسیاری دیگر خواهند داشت.”

میلیاردها پوند از طریق خرید اوراق قرضه و برنامه های وام به سیستم مالی کشور تزریق شده است. بانک مرکزی همچنین نرخ بهره کلیدی خود را به نزدیک صفر رسانده است و هشدار داده است که هر چه مدت بهبودی بیشتر طول بکشد ، ریسک اقتصادی بیشتر خواهد شد “زخم”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  بانک فدرال با ایجاد تریلیون دلار در تسکین کورو ویروس ایجاد حباب در بازار سهام - RT Business News