انعطاف پذیر هند پس از Covid می تواند یک ضرب نیرو برای اقتصاد جهانی باشد – PM Modi – RT Business News

به گفته نارندرا مودی ، نخست وزیر هند ، گروه BRICS بر بهبود اقتصادی در میان بیماری همه گیر متمرکز شده است. وی همچنین گفت که ظرفیت تولید و توزیع واکسن هند به بشریت کمک خواهد کرد.

“ما یک فرایند اصلاحات جامع را تحت کمپین” هند متکی به خود “آغاز کرده ایم ،” مودی گفت ، در سخنرانی در دوازدهمین اجلاس برجام ، به ریاست روسیه. “این کارزار بر این اساس استوار است که هند متکی به خود و مقاوم پس از کوید می تواند یک ضرب نیرو برای اقتصاد جهانی باشد و سهم بزرگی در زنجیره های ارزش جهانی داشته باشد.”

مودی توضیح داد: “ما به دلیل توانایی صنعت داروسازی هند توانستیم داروهای اساسی را به بیش از 150 کشور جهان ارسال کنیم. ظرفیت تولید و تحویل واکسن ما نیز به نفع بشریت خواهد بود. “

وی همچنین گفت که سوالاتی در مورد اعتبار نهادهای جهانی مانند صندوق بین المللی پول ، سازمان تجارت جهانی و سازمان بهداشت جهانی مطرح می شود. مودی گفت ، دلیل آن این است که آنها با زمان تغییر نکرده اند.

خبر مرتبط  نروژی ها به دلیل پایین آمدن قیمت ها به زیر صفر ، از برق استفاده کردند - RT Business News
همچنین در rt.com
وزارت دارایی می گوید ، اقتصاد هند آماده است تا پایان سال به سطح قبل از همه گیری برسدنخست وزیر هند در مورد اتحاد تجاری پنج کشور ، تأکید کرد که اقتصادهای BRICS پس از همه گیری ، نقشی اساسی در بهبود جهانی خواهند داشت. “ما بیش از 42 درصد از جمعیت جهان را داریم و کشورهای ما از موتورهای اصلی اقتصاد جهانی هستند” او توضیح داد.

خبر مرتبط  برزیل برای تقویت تجارت با آسیا مگا بنادر صنعتی چند منظوره را بنا می کند - RT Business News

طبق گفته مودی ، م institutionsسسات و سیستم های متقابل BRICS ، مانند مکانیسم همکاری بین بانکی BRICS ، بانک توسعه جدید ، و ترتیبات ذخیره مشروط و همکاری گمرکی ، “همچنین می تواند سهم ما را در بهبود جهانی موثر سازد.” هند سیزدهمین اجلاس برجام در سال 2021 را میزبانی می کند.

خبر مرتبط  رتبه بندی اعتبار هند در پایین ترین درجه سرمایه گذاری کاهش یافته است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید