انصراف هواپیماهای بوئینگ همچنان فراتر از سفارشات جدید است – RT Business News

تولیدکننده هواپیماهای آمریکایی بوئینگ در ماه مه 9 سفارش از هواپیماهای جدید حمل بار خود و دو برابر بیشتر از لغو را گزارش کرده است که شامل سوئیچ یک اسلات تحویل یک باربری 747 برای شرکت UPS بسته بندی شده است.

طبق گفته بوئینگ ، سفارشات ضبط شده شامل 14 فروند هواپیمای 737 مکس هنوز پایه آن بودند. سفارش خالص Boeing برای سال جاری در 602 منفی است ، شامل 58 سفارش جدید ، 322 جت رسماً لغو شده و 338 سفارش طبقه بندی شده “به اندازه کافی محکم نیستند” که بعنوان یک حساب رسمی حساب شوند.

خبر مرتبط  روسیه برای تسریع در گسترش صنعت فناوری ، کاهش مالیات را برای شرکتهای داخلی IT در نظر گرفته است - گزارش - اخبار بازرگانی RT

مجموع عقب افتادگی سفارش سازنده هواپیما به 4،744 هواپیما کاهش یافت ، کمترین رقم از سال 2013 است.

تقاضای غوطه وری در سفر هوایی به دلیل همه گیر شدن کوروی ویروس منجر به لغو انبوه سفارش ها توسط مشتریان این شرکت شده است. برای بدتر شدن وضعیت ، آنچه که پرفروش ترین هواپیمای مسافربری بوئینگ ، یعنی 737 MAX بود ، پس از دو تصادف مرگبار در فاصله کمتر از شش ماه ، بیش از یک سال برپا کرده است.

خبر مرتبط  مدیر دارایی پس از آنکه قیمت شمش در دهه گذشته بالا می رود ، گفت: "طلا بیت کوین واقعی است" - RT Business News
همچنین در rt.com
مشتریان بوئینگ 150 مارک جت را در ماه مارس و در بحران کرونوی ویروس و فاجعه 737 MAX لغو کردندبوئینگ در تلاش است سیستم ایمنی را که برای این تصادفات مقصر بود برطرف سازد ، اما به امید اینکه زمین به زودی پایان یابد ، تولید 737 MAX را ادامه داد. سرانجام این سازنده مجبور شد تولید خود را در ژانویه سال 2020 متوقف کند ، زیرا هواپیماهای بدون مجوز در تجهیزات بوئینگ جمع شدند.

خبر مرتبط  بانک توسعه آسیا هشدار می دهد - بحران کووید 19 می تواند 8/8 تریلیون دلار در اقتصاد جهانی باقی بگذارد - اخبار بازرگانی RT

بوئینگ پیش از این اعلام کرده بود که بخاطر بروز بحران در صنعت هواپیمایی ، قصد دارد نیروی کار خود را 16000 با خرید یا داوطلبانه داوطلب کند. نزدیک به 10،000 کارمند طی دو ماه آینده شرکت را ترک می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید