انتظار می رود نرخ بیکاری روسیه در سال آینده به سطح قبل از بحران بهبود یابد – RT Business News

طبق اسناد مربوط به برنامه بودجه ملی ، بازار کار روسیه قرار است تا پایان سال 2021 با نرخ بیکاری به زیر پنج درصد کاهش یابد.

انتظار می رود با بهبود اقتصاد روسیه از بحران ویروس کرونا ، وضعیت بازار کار بهبود یابد ، در یادداشت بودجه فدرال برای 2021-2021 ، که توسط خبرگزاری TASS مشاهده شده است ، آمده است. در این سند با استناد به محاسبات انجام شده بر اساس روش سازمان بین المللی کار (ILO) ، تعداد افراد شاغل در سال آینده به حدود 72 میلیون نفر می رسد.

خبر مرتبط  صدها شرکت آمریکایی برای به چالش کشیدن تعرفه های جنگ تجاری ترامپ - رسانه ها - RT Business News به تسلا می پیوندند
همچنین در rt.com
سرمایه گذاران علی رغم تهدید به تحریم ، همچنان پول خود را در اوراق قرضه دولتی روسیه قرار می دهندپیش بینی ها نشان می دهد که نرخ بیکاری در سال 2021 به 5.2 درصد کاهش می یابد. با این حال ، بازار کار تا پایان سال علائم بهبود را نشان می دهد و به زیر 5 درصد می رسد. تعداد افراد بی شغل قرار است در سالهای 2022-2023 با کاهش بازار کار به ترتیب به 4.7 و 4.6 درصد کاهش یابد. “شرایط جدید”

بیشتر مناطق روسیه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا ، مجبور بودند قفلهای کامل را ایجاد کنند و باعث اخراج گسترده کارها شود ، زیرا شرکتها ، به ویژه در بخش خدمات ، برای انطباق با دستورات دولت مجبور به تعطیلی شدند. در حالی که بیشتر اقدامات ویروس کرونا قبلاً کاهش یافته است ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در اوایل ماه جاری اظهار داشت که نرخ بیکاری همچنان بالا است.

خبر مرتبط  مسک با فروش شلوارک کوتاه ساتن قرمز - تسلا فروشندگان کوتاه مدت تسلا را مسخره می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
بدترین تأثیر ویروس کرونا در اقتصاد روسیه – پوتین“حدود هجده ماه پیش ، این میزان 4.7 درصد بود ، اما امروز 6.3 درصد است. ممکن است از نظر درصد بالا به نظر نرسد ، اما با این وجود افزایش قابل توجهی دارد “ پوتین روز پنجشنبه گذشته در دیدار با مقامات دولتی گفت. “ما باید به حمایت از کسانی که هنوز شغل جدید پیدا نکرده اند ادامه دهیم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  تولیدکننده الماس روسیه امسال بهبودی را برای فروش در معرض خطر همه گیر مشاهده می کند - RT Business News