امضای معاملات تجاری ترکیه در بورس های دولت انگلیس چند روز قبل از خروج انگلیس از بازار واحد اتحادیه اروپا – RT Business News

انگلیس و ترکیه در مورد یک توافق نامه تجارت آزاد گسترده به منظور حمایت از همکاری موجود خود توافق کرده اند ، چند روز قبل از آنکه انگلیس تجارت خود را طبق قوانین اتحادیه اروپا متوقف کند.

این توافق نامه مشاغل بیش از 18.6 میلیارد پوند (25.25 میلیارد دلار) در سال 2019 را شامل می شود و پس از تماس ویدیویی بین وزیر تجارت بین الملل انگلیس ، لیز تروس ، و وزیر تجارت ترکیه ، روحسار پکن اعلام شد.

“ما تازه شروع کرده ایم ،” Truss روز سه شنبه در توییتی گفت ، در حالی که انگلیس معاملات پس از Brexit با 62 کشور و اتحادیه اروپا را جشن گرفت ، که به گفته وی مبلغ 885 میلیارد پوند (1.193 تریلیون دلار) تجارت بود.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی توانایی تحمل بدهی بیشتر را ندارد - Max Keizer - RT Business News

“این بی سابقه است ، هیچ کشور دیگری هرگز به طور همزمان در مورد بسیاری از معاملات تجاری مذاکره نمی کند” سخنگوی دپارتمان تجارت بین الملل (DIT) ادعا کرد.
همچنین در rt.com
سال 2020 سالی است برای کلاهبرداری کلاسیک بوریس جانسون. معنای واقعی این جلوه دادن او این استمعامله ترکیه را پوشش می دهد “تعرفه های ترجیحی” بر اساس بیانیه DIT ، برای حدود 7،600 مشاغل انگلیسی که کالاهای صادراتی سال گذشته به کشور صادر کرده اند ، که عمده آنها ماشین آلات ، آهن و فولاد بودند.

خبر مرتبط  اقتصاد هند ممکن است در اواخر بحران کورو ویروس کاهش یافته است - RT Business News

همچنین شامل حفاظت از حرکت قطعات خودرو بین انگلیس و ترکیه ، از جمله برای خودروساز فورد ، که به زنجیره تأمین دامنه حمل و نقل خود متکی است.

معامله با ترکیه یکی از بزرگترین معاملات انگلیس پس از سوئیس ، ژاپن ، کانادا ، ایسلند و نروژ است و از دیگر توافقات تجاری اخیر ، از جمله با مکزیک در 15 دسامبر است.
همچنین در rt.com
رئیس اتحادیه اروپا ، مذاکره کننده Brexit ، بارنیه می خواهد در نقش بعدی به فرانسه خدمت کند ، خود را “میهن پرست” توصیف می کنددر شب کریسمس ، انگلستان تنها هفت روز قبل از پایان مهلت انتقال 31 دسامبر ، هنگامی که اتحادیه بازار و اتحاد گمرک بلوک 27 کشور را ترک می کند ، با بزرگترین شریک تجاری خود ، اتحادیه اروپا به یک معامله تجاری ساعت 11 خود رسید

خبر مرتبط  آلمان مجدداً تعهد خود را به پروژه گاز روسیه علی رغم تهدیدهای ایالات متحده تأیید کرد - RT Business News

سران اتحادیه اروپا معامله را روز چهارشنبه در بروکسل امضا می کنند ، قبل از اینکه یک هواپیمای RAF آن را به لندن منتقل کند ، جایی که توسط بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس منعقد می شود.

نمایندگان انگلیس برای رای گیری در مورد معامله روز چهارشنبه به پارلمان فراخوانده می شوند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!