الون مسک می گوید “چین صخره می کند” ، هشدار می دهد که ایالات متحده ممکن است به دلیل “رضایت” و “حق” از دست دادن شروع کند – – RT Business News

در حالی که تنش بین ایالات متحده و چین در حال افزایش است ، الون ماسک ، مدیرعامل تسلا و SpaceX هشدار داده است که آمریکا با موضع غالب خود “همدست” شده و این می تواند به فروپاشی آن منجر شود.

در مصاحبه اخیر با ناشر اخبار خودروسازی جیسون استین ، میلیاردر این فناوری از مردم “باهوش و زحمت کش” چین ، که در آن زمان تسلا یکی از کارخانه های خود را افتتاح کرد ، مورد ستایش قرار داد.

“به نظر من چین سنگ می زند. انرژی در چین عالی است ، “ وی وقتی در مورد کشور و استراتژی وسایل نقلیه الکتریکی از وی سؤال شد ، در پادکست گفت. وی افزود که چینی ها “حق ندارند ، آنها راضی نیستند ، در حالی که من در ایالات متحده به ویژه در مناطقی مانند Bay Area ، LA و نیویورک احساس نارضایتی و حق بیشتری می کنیم. “
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید که او طی 24 ساعت ممنوعیت تحریم TIKTok را در آمریکا خواهد داشتخبر مرتبط  اقتصاد روسیه در ماه آوریل 12 درصد کاهش می یابد زیرا محدودیت های coronavirus فعالیت های تجاری را فلج می کند - RT Business News

مدیرعامل گفت ، با این حال ، برنده شدن پیروزی آمریکا به زودی به پایان خواهد رسید ، کشور و برخی از ایالت ها به ویژه با تیم های ورزشی که عادت دارند هرگز از دست ندهند ، به پایان می رسد.

ایالات متحده ، و به ویژه مانند کالیفرنیا و نیویورک ، شما بیش از حد طولانی برنده شدید. وقتی بیش از حد طولانی برنده شدید ، همه چیز را به طور کامل تصور می کنید. بنابراین ، دقیقاً مانند برخی از تیم های ورزشی حرفه ای که برنده یک قهرمانی می شوند ، می دانید ، یکسری بارها پشت سر هم ، شکایت می کنند و شروع به از دست دادن می کنند.

ماسک همچنین شکایت کرد که تسلا از این موضوع لذت می برد “کمترین” با وجود دریافت چندین وام و معافیت مالیاتی ، در بین خودروسازان در آمریکا حمایت می شود. در همان زمان ، دولت چین بوده است “حامی” به شرکت ، اما نه به همان روشی که با شرکتهای داخلی آن انجام شود.

این مصاحبه در حالی صورت می گیرد که دو بزرگترین اقتصاد جهان شاخ های شاخ و برگ را بر روی چندین مسئله قفل می کنند. از آنجایی که کرونا ویروس به سرعت در ایالات متحده گسترش یافت ، دولت ترامپ پکن را به دلیل همه گیری سرزنش کرده است. در همین زمان ، واشنگتن بر شرکت های چینی از جمله غول فناوری هوآوی فشار وارد کرده است ، که سعی کرد علاوه بر لیست سیاه قبلی ، از تأمین کنندگان تراشه نیز جدا شود. اخیراً ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده قول داده است كه برنامه ویدیوی محبوب چینی TikTok را ممنوع كند.

خبر مرتبط  Millennials & Gen Z در مورد مشاغل مرده اقدام به خرید عرشه صندلی در تایتانیک - Max Keizer - RT Business News

این علاوه بر یک آتش بس متزلزل است که جنگ تجاری بین دو کشور را در آغاز سال متوقف کرد. تنش های رو به افزایش در حال حاضر نگرانی هایی را در مورد سرنوشت توافق تجارت ایجاد کرده است ، در حالی که ایالات متحده به طور فعال سعی در ترغیب شرکت ها برای متوقف کردن چین و جابجایی مجدد آنها به ایالات متحده یا جاهای دیگر آسیا کرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید