اقدام انگلیس برای ممنوعیت هواوی از شبکه 5G نشان می دهد ایالات متحده سیاست خارجی انگلیس را دیکته می کند – جورج گالووی به Boom Bust – RT Business News

جورج گالووی ، نماینده پیشین مجلس سابق ، گفت که واژگونی انگلیس در غول فناوری چینی هوآوی ممکن است نشانه دیگری باشد که لندن در برابر فشار ایالات متحده در قبال مسائل سیاست ملی رکوع می کند.

اگرچه دولت انگلیس در ژانویه اعلام کرد که هواوی می تواند در حضور شبکه های 5G نسل بعدی این کشور شرکت کند ، اما اکنون به دنبال خاتمه دادن به دخالت این شرکت است. براساس گزارش رسانه های انگلیس ، خرید تجهیزات دنده هواوی می تواند تا پایان سال ممنوع شود.

خبر مرتبط  گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسد - RT Business News

وی گفت: “ما در آستانه جنگ اقتصادی همه جانبه علیه چین از آمریكا هستیم و در این صورت باید پادشاهی انگلیس به عنوان 51مین كشور این اتحادیه تلقی شود ، زیرا اینگونه رفتار می كند. بنابراین هواوی فقط آغاز جنگ جدید آنگلو و چین خواهد بود. “ گالووی گفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=vHnYoRjd-Us

خبر مرتبط  وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای مشاجره با تیتراژ - پروازهای مسافر چینی را مسدود کرده است - RT Business News

Boom Bust درباره تشدید تنش بین لندن و پکن با جان کوئلچ ، رئیس دانشکده بازرگانی میامی صحبت کرد. این تحلیلگر معتقد است که انگلیس پس از آغاز جدایی خود از اتحادیه اروپا ، به ایالات متحده وابسته تر شد.

“من فکر می کنم که کاملاً ممکن است که چینی ها بتوانند از نظر اقتصادی انتقام بجویند علیه انگلیس ،” وی گفت ، پکن ممکن است شرکت های خاصی مانند رولز رویس یا یونیلور را هدف قرار دهد. علاوه بر این ، چین می تواند تجارت خود را در اتحادیه اروپا یا در داخل منطقه اروپا و به دور از انگلیس به سمت آلمان و فرانسه مجددا تعادل دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید