اقتصاد چین با پیش بینی رشد 10 درصدی سال آینده همچنان به خروشان می رود – RT Business News

تحقیقات بین المللی اقتصاد بین المللی (Capital Economics) می گوید ، تولید ناخالص داخلی چین (تولید ناخالص داخلی) سال آینده به دلیل افزایش مصرف و خدمات ، تسریع رشد درآمد و محرک های مالی ، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

طبق تحلیلگران این شرکت ، پیش بینی می شود اقتصاد چین در سال 2021 10 درصد رشد کند ، که بالاتر از اجماع فعلی بازار 7.9 درصد است.

“با نگاه به جلو ، در حالی که اجماع تحلیلگران در ماه های اخیر خوش بین تر شده است ، ما فکر می کنیم که هنوز جای تعجب های صعودی دیگری وجود دارد” در آخرین یادداشت تحقیقاتی مشاوره مستقر در لندن آمده است.

خبر مرتبط  قیمت خام ایالات متحده پس از مدت کوتاهی معاملات بالای صفر - RT Business News منفی می شود
همچنین در rt.com
تاجر به بوم بوست گفت: چین در حال سقوط ایالات متحده به عنوان اقتصاد پیشرو در جهان استطبق گزارش کاپیتال اکونومیکس ، محرک های داخلی رشد در کوتاه مدت با آخرین افزایش صادرات برای شروع خنثی سازی در میان استفاده از واکسن در بازارهای پیشرفته ، قوی خواهند ماند.

گزارش شده است که افزایش نرخ پس انداز ثبت شده در اوایل سال جاری باعث افزایش هزینه ها با بهبود اعتماد به نفس می شود. در سه ماهه چهارم سال 2020 ، تولید اقتصادی چین در مقایسه با پیش بینی اقتصاد اقتصاد در یک سال قبل ، با رشد اقتصادی بالاتر ، رو به رشد خواهد بود و تولید سال گذشته آن بالاتر از روند سال آینده خواهد بود.

خبر مرتبط  بیل گورلی ، سرمایه گذار افسانه ای فناوری می گوید ، بازار سهام امروز به نظر می رسد حباب نقطه دات کام است - RT Business News
همچنین در rt.com
چین برای اولین بار پس از چند دهه خرید برنج هندی را آغاز کردگزارش شده است که افزایش اقتصادی پیش بینی شده باعث ایجاد برخی از سیاستهای دولت در سال 2021 با تمرکز برای کنترل رشد سریع بدهی ملی خواهد شد. بر اساس این تحقیق ، بانک مرکزی این کشور از سال آینده نرخ های تسهیلات وام خود را افزایش می دهد.

خبر مرتبط  چین در حال رسیدن به مقصد مهم صادراتی آلمان - RT Business News

“بعید است این تغییر سیاست روند بهبود را از بین ببرد و ما انتظار داریم اقتصاد چین سال آینده یک عملکرد برتر جهانی باشد” اقتصاد سرمایه گفت.

در همان زمان ، گزارش شده است که اقتصاد چین با خطرات نزولی بخش املاک و بازارهای اعتبار روبرو است. رشد اقتصادی در اواخر سال 2021 با افزایش ارزش پول ملی کند خواهد شد و به یکباره کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید