اقتصاد هند سریعتر از آنچه انتظار می رفت به حالت عادی برگردد – بارکلیز – اخبار تجاری RT

به گفته بارکلیز ، انتظار می رود اقتصاد هند در سال مالی 2022 رشد 8.5 درصدی داشته باشد. این شرکت پیش بینی خود را هفت درصد افزایش داده و گفته است که کشور “سریعتر از آنچه انتظار می رود” به حالت عادی باز خواهد گشت.

این اصلاح در حالی است که منحنی ویروس کرونا در دومین کشور پرجمعیت جهان شروع به پهن شدن می کند. موارد تایید شده ویروس کرونا در کشور بیش از 9 میلیون مورد بوده است ، اما تعداد موارد جدید روزانه از زمان اوج گرفتن در اواسط سپتامبر کاهش یافته است.

خبر مرتبط  یک مقام سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد که رویداد "انفجار" می تواند DOLLAR ایالات متحده را جمع کند ، هشدار می دهد - سابق صندوق بین المللی پول هشدار می دهد - RT Business News

“چشم انداز یک واکسن موثر در آینده نزدیک و شیوع بالای سرمی آنتی بادی در سراسر مردم از این قضیه برای بهبود اقتصادی با دوام تر پشتیبانی می کند” بارکلی در یادداشتی که توسط روزنامه اقتصادی تایمز مشاهده شده است ، گفت.

پیش بینی تولید ناخالص داخلی این کشور برای سال مالی جاری تجدید نظر شده است ، و از منفی شش درصد به منفی 6.4 درصد رسیده است. بارکلی پیش بینی می کند تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم سال مالی جاری 8.5 درصد کاهش یابد ، تقریبا مطابق با پیش بینی بانک مرکزی هند.

خبر مرتبط  صادرات گاز طبیعی روسیه به اروپا در حال بازیابی از رکود انرژی ویروس کرونا - RT Business News
همچنین در rt.com
انعطاف پذیر هند پس از Covid می تواند یک ضرب نیرو برای اقتصاد جهانی باشد – PM Modiهفته گذشته ، بانک ذخیره هند (RBI) پیش بینی کرد که تولید ناخالص داخلی این کشور 8.6 درصد در سه ماهه ژوئیه تا سپتامبر منقبض شود ، این بدان معناست که این کشور احتمالاً برای اولین بار در نیمه اول سال وارد رکود فنی شده است. تاریخچه آن

خبر مرتبط  بخش مصرف کننده چین با وجود داده های ناامیدکننده خرده فروشی - از نظر منطقی خوب است - JP Morgan - اخبار تجاری RT

پیش بینی های بارکلی توسط مورگان استنلی مورد تایید قرار گرفت و گفته است که اقتصاد هند تا آوریل سال آینده رشد چشمگیری خواهد داشت. “ما یک دیدگاه سازنده در مورد اقتصاد داریم و انتظار داریم که بهبود رشد از 2Q21 تقویت شود” گزارش جهانی چشم انداز کلان مورگان استنلی در سال 2021 ، با اشاره به اینکه این رشد با تورم تحت کنترل همراه خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید