اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&P – RT Business News

S&P Global Ratings گفت: پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، هند ، در سال 2022 به دنبال انقباض عمیق به دلیل بیماری همه گیر کوروی ویروس ، دوباره رشد خواهد کرد.

براساس این گزارش ، انتظار می رود رشد پس از انقباض پنج درصدی تولید ناخالص داخلی در سال مالی جاری ، که در مارس 2021 به پایان می رسد ، 8.5 درصد رشد کند.

“طیف گسترده ای از روند ساختاری هند ، از جمله جمعیت سالم و هزینه های رقابتی کار واحد ، به نفع آن کار می کنند. اگر اصلاحات اقتصادی انجام شود ، از این نتیجه حمایت می کند. “ آژانس رتبه بندی گفت. “با بازیابی این بزرگی ، متوسط ​​10٪ وزن سرانه تولید ناخالص داخلی سرانه هند تقریبا بالاتر از میانگین همسالان خود باقی خواهد ماند.”

براساس گزارش S&P ، شیوع شدیدتر این بیماری در سطح محلی می تواند به نرخ رشد کشور ضربه وارد کرده و فشارهای نزولی را بر امتیازات حاکمیتی آن وارد کند. این هشدار داده است که پریشانی طولانی مدت مالی و شرکتی ، همراه با طولانی مدت اقتصادی جهانی ، خطر بیشتری را برای بهبود وضعیت هند به همراه دارد.

خبر مرتبط  ما در حال غرق شدن در "تایتانیک مالی جهانی" هستیم که در سال 2008 به کوه یخ برخورد کرد - Max Keizer - RT Business News

وی گفت: “چنین سناریوهایی با ریسک ممکن است مستلزم بررسی کامل فرضیات ما از حاکمیت باشد. اگر این بحران تأثیر ناتوان کننده تر رشد اقتصادی هند از آنچه تصور می کنیم ، انتظار می رود برای بازگشت به قدرتمند تغییر کند. “
همچنین در rt.com
محکومیت شدید Covid-19 در هند ، 122 میلیون نفر را از کار خارج می کندموارد کووید 19 در هند پس از کاهش محدودیت ها در اوایل این ماه افزایش یافت تا مجدداً فعالیت های تجاری و حمل و نقل از سر گرفته شود. هند در حال حاضر با بیش از 332000 آلوده و بیش از 9،500 مرگ و میر چهارمین کشور در جهان است.

خبر مرتبط  طلا ممکن است به 5000 دلار در هر اونس برسد - RT Business News

این آژانس گفته است که انتظار می رود کسری مالی هند در سال جاری میلادی افزایش یابد زیرا دولت برای افزایش مهار ویروس ، مخارج خود را کاهش می دهد.

ماه گذشته ، دولت هند بسته تحریک 20 هزار میلیارد روپیه (264.8 میلیارد دلار) برای رونق اقتصاد در پی این همهگیری را اعلام کرد. بیشتر این کمک ها به صورت ضمانت های دولت و پشتیبانی اعتباری و نقدینگی توسط بخش بانکی از طریق بانک ذخیره هند ارائه می شود.

بیشتر بخوانید: بانک بریکس 1 میلیارد دلار وام اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به هند ارائه می دهد

خبر مرتبط  رهبر توسعه تجارت به Boom Bust گفت: شیلات تراشه چانه زنی انگلیس در Brexit است که با اتحادیه اروپا تشنج می کند - RT Business News

طبق گزارش S&P ، هزینه مستقیم دولت کمتر از یک درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد بود. وی گفت: “تنظیمات بیرونی هند همچنان از رتبه ما حمایت می کند ، این به دلیل وجود بدهی خارجی متوسط ​​کشور است. به عنوان یک وارد کننده بزرگ خالص انرژی ، قیمت پایین نفت از شرایط تجارت کشور سود می برد ، احتمالاً منجر به کسری حساب جاری کمتر در چند سال آینده خواهد شد. “

آژانس جهانی در حال حاضر دارای امتیاز BBB در مورد بدهی مستقل هند است. این گفت اقتصاد اقتصاد ملت در حال پیشرفت است “پایه ضعیف” از آغاز بحران ، با رشد واقعی تولید ناخالص داخلی در پایین 11 سال.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید