اقتصاد هند سال آینده شاهد ریکاوری شدید خواهد بود – S&P – RT Business News

S&P Global Ratings گفت: پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، هند ، در سال 2022 به دنبال انقباض عمیق به دلیل بیماری همه گیر کوروی ویروس ، دوباره رشد خواهد کرد.

براساس این گزارش ، انتظار می رود رشد پس از انقباض پنج درصدی تولید ناخالص داخلی در سال مالی جاری ، که در مارس 2021 به پایان می رسد ، 8.5 درصد رشد کند.

“طیف گسترده ای از روند ساختاری هند ، از جمله جمعیت سالم و هزینه های رقابتی کار واحد ، به نفع آن کار می کنند. اگر اصلاحات اقتصادی انجام شود ، از این نتیجه حمایت می کند. “ آژانس رتبه بندی گفت. “با بازیابی این بزرگی ، متوسط ​​10٪ وزن سرانه تولید ناخالص داخلی سرانه هند تقریبا بالاتر از میانگین همسالان خود باقی خواهد ماند.”

براساس گزارش S&P ، شیوع شدیدتر این بیماری در سطح محلی می تواند به نرخ رشد کشور ضربه وارد کرده و فشارهای نزولی را بر امتیازات حاکمیتی آن وارد کند. این هشدار داده است که پریشانی طولانی مدت مالی و شرکتی ، همراه با طولانی مدت اقتصادی جهانی ، خطر بیشتری را برای بهبود وضعیت هند به همراه دارد.

خبر مرتبط  منطقه یورو پس از بدترین سه ماهه خود با بحران عمیق اقتصادی روبرو است - RT Business News

وی گفت: “چنین سناریوهایی با ریسک ممکن است مستلزم بررسی کامل فرضیات ما از حاکمیت باشد. اگر این بحران تأثیر ناتوان کننده تر رشد اقتصادی هند از آنچه تصور می کنیم ، انتظار می رود برای بازگشت به قدرتمند تغییر کند. “




همچنین در rt.com
محکومیت شدید Covid-19 در هند ، 122 میلیون نفر را از کار خارج می کند



موارد کووید 19 در هند پس از کاهش محدودیت ها در اوایل این ماه افزایش یافت تا مجدداً فعالیت های تجاری و حمل و نقل از سر گرفته شود. هند در حال حاضر با بیش از 332000 آلوده و بیش از 9،500 مرگ و میر چهارمین کشور در جهان است.

خبر مرتبط  چین آزمایش آزمایشی ارز دیجیتال را با معاملات بیش از 1.1 میلیارد یوان افزایش می دهد - RT Business News

این آژانس گفته است که انتظار می رود کسری مالی هند در سال جاری میلادی افزایش یابد زیرا دولت برای افزایش مهار ویروس ، مخارج خود را کاهش می دهد.

ماه گذشته ، دولت هند بسته تحریک 20 هزار میلیارد روپیه (264.8 میلیارد دلار) برای رونق اقتصاد در پی این همهگیری را اعلام کرد. بیشتر این کمک ها به صورت ضمانت های دولت و پشتیبانی اعتباری و نقدینگی توسط بخش بانکی از طریق بانک ذخیره هند ارائه می شود.

بیشتر بخوانید: بانک بریکس 1 میلیارد دلار وام اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به هند ارائه می دهد

خبر مرتبط  "این بی علاقه ترین بازار گاو نر طلایی است که تاکنون دیده ام" - پیتر شیف - RT News News

طبق گزارش S&P ، هزینه مستقیم دولت کمتر از یک درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد بود. وی گفت: “تنظیمات بیرونی هند همچنان از رتبه ما حمایت می کند ، این به دلیل وجود بدهی خارجی متوسط ​​کشور است. به عنوان یک وارد کننده بزرگ خالص انرژی ، قیمت پایین نفت از شرایط تجارت کشور سود می برد ، احتمالاً منجر به کسری حساب جاری کمتر در چند سال آینده خواهد شد. “

آژانس جهانی در حال حاضر دارای امتیاز BBB در مورد بدهی مستقل هند است. این گفت اقتصاد اقتصاد ملت در حال پیشرفت است “پایه ضعیف” از آغاز بحران ، با رشد واقعی تولید ناخالص داخلی در پایین 11 سال.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید