اقتصاد هند به شدت به دلیل فعالیت علل فلج کننده به شدت منعقد می شود – S&P – اخبار تجاری RT

طبق گزارش S&P Global Ratings ، تأثیر بحران کوروی ویروس بر اقتصاد هند شدید خواهد بود. روز پنجشنبه اعلام کرد اقتصاد این کشور در سال مالی جاری پنج درصد کاهش خواهد یافت (آوریل 2020 تا مارس 2021).

پیش بینی انقباض پیش بینی رشد قبلی آژانس 1.8 درصد در ماه آوریل را معکوس می کند. آژانس رتبه بندی مودی نرخ رشد ‘صفر را برای هند در سال مالی FY21 پیش بینی کرد.

“ما پیش بینی رشد خود را برای سال مالی منتهی به مارس 2021 به 5٪ انقباض کاهش داده ایم … در حال حاضر فرض می کنیم که شیوع شیوع تا سه ماهه سوم ،” S&P گفت. در اوایل این هفته ، آژانس های رتبه بندی Fitch و Crisil همچنین پنج درصد کاهش اقتصادی اقتصاد کشور را پیش بینی کردند.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی حامل آلمان لوفت هانزا با 10 میلیارد دلار بسته نجات دولتی موافقت می کند - RT Business News

براساس گزارش S&P ، انتظار می رود رشد در سال مالی بعد 8.5 درصد افزایش یابد (نسبت به پیش بینی قبلی 7.5 درصد). پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی این کشور با 6.5 درصد گسترش یابد.
همچنین در rt.com
پروفسور وولف به Boom Bust می گوید ، Covid-19 ممکن است امیدهای هند برای تبدیل شدن به نیروی پیشرو اقتصادی جهان را پایان دهدخبر مرتبط  پکن متعهد شد که "نهادهای خارجی غیرقابل اعتماد" را پس از اقدامات ایالات متحده برای ممنوع کردن برنامه های TikTok و WeChat محدود کند - اخبار تجاری RT

COVID-19 هنوز در هند موجود نیست. موارد جدید به طور متوسط ​​بیش از 6000 روز در طول هفته گذشته بوده است زیرا مقامات شروع می کنند محدودیت های سختگیرانه قفل را به تدریج کاهش می دهند تا از هدر رفتن بیشتر اقتصادی جلوگیری کنند. در حال حاضر فرض می کنیم که شیوع آن در سه ماهه سوم به اوج خود می رسد. “ S&P گفت. این قفل در هند سه بار افزایش یافته است ، در حال حاضر تا 31 ماه مه ، با کاهش محدودیت ها.

خبر مرتبط  نویسنده می گوید گزارش Keizer - RT Business News - ایالات متحده باید "ذهنیت زمان جنگ" را برای حل چالش چین فرض کند

بیشتر بخوانید: هند تلاش های خود را برای فریب شرکت های خارج از چین افزایش می دهد

“ما انتظار داریم که اشتغال در دوره انتقال افسرده شود.” این آژانس گفت ، توضیح داد كه بخش خدمات كه سهم بالایی از اشتغال در هند را شامل می شود ، به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است.

S&P اضافه كرد كه ضربه بزرگ به رشد به معنای ضرر بزرگ اقتصادی ، اقتصادی دائمی و وخیم ترازنامه در كل اقتصاد خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید