اقتصاد روسیه در میان بیماری های همه گیر بهتر از اکثر کشورها عمل می کند – پوتین – RT Business News

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در مجمع سرمایه گذاری Russia Calling گفت ، کاهش اقتصادی در روسیه به دلیل بحران مربوط به Covid-19 در حدود 4 درصد در سال جاری خواهد بود که کمتر از سایر کشورها است.

رکود اقتصادی نه تنها در روسیه ، بلکه در کل دنیا و در کل اقتصاد جهانی مشاهده می شود. در مورد اقتصاد روسیه ، این کاهش نسبت به سایر اقتصادها از جمله کشورهای به اصطلاح توسعه یافته کمتر است. “ او گفت. کسری سال آینده با پیش بینی بهبود اقتصادی در سال 2022 ، 4.2 درصد است.

خبر مرتبط  کارگران رنو نسبت به طرح خودروسازان مبنی بر نزدیک شدن 15،000 شغل اعتراض دارند - RT Business News

پوتین گفت حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​آسیب دیده از بحران ویروس کرونا در اولویت دولت روسیه است. وی به طیف وسیعی از اقدامات حمایتی مقامات مانند تخفیف مالیاتی ، کمک های بلاعوض ، وام های ترجیحی برای نجات مشاغل و سایر موارد اشاره کرد.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد مهلت قانونی بازرسی های برنامه ریزی شده از مشاغل کوچک برای سال 2021 تمدید شود. “بنابراین ، ما از بار اداری و مالیاتی ده ها هزار شرکتی که میلیون ها شهروند خود را استخدام می کنند ، کاهش می دهیم و از مشاغل و درآمد مردم حمایت می کنیم” او گفت.

خبر مرتبط  چین با وجود پاکسازی ایالات متحده آماده لغو ممنوعیت پرواز بوئینگ 737 MAX مشکل نیست - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود در میان ویروس کرونا دارد – پوتینوی افزود دولت روسیه اقدامات بیشتری را برای حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​انجام خواهد داد.

پوتین خاطرنشان کرد که با وجود همه چالش های امسال روسیه موفق شده است “برای حفظ ثبات اقتصاد کلان ، جلوگیری از تورم و ایجاد ثبات در بازارهای مالی کشور.”

وی گفت که این بحران تاثیری بر سرمایه گذاری در پروژه های ملی نداشته است.

خبر مرتبط  رئیس جمهور چین از کشورهای BRICS برای توسعه مشترک واکسن Covid-19 برای بازگرداندن اقتصاد تمجید می کند - RT Business News

رئیس جمهور روسیه خواستار اجرای یک طرح مشترک در مورد اهداف ملی شد و گفت که او چنین است “نسبت به توسعه اقتصاد روسیه خوش بین است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید