اقتصاد روسیه در ماه آوریل 12 درصد کاهش می یابد زیرا محدودیت های coronavirus فعالیت های تجاری را فلج می کند – RT Business News

تولید ناخالص داخلی روسیه (تولید ناخالص داخلی) 12 درصد نسبت به سال گذشته در ماه آوریل ، زمانی که دوره غیر کاری در سراسر کشور برای گسترش Covid-19 وجود داشت ، کاهش یافت.

براساس اعلام وزارت توسعه اقتصادی ، این کاهش شدید رشد متوسط ​​اقتصادی را که در سه ماه اول سال 2020 مشاهده شد ، از بین برد ، زمانی که اقتصاد روسیه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 1.6 درصد رشد کرد.
همچنین در rt.com
اکثر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولتی مشکل دارندخبر مرتبط  بزوس ، زاکربرگ و ماسک 115 میلیارد دلار به ثروت خود در طول همه گیری اضافه کردند - RT Business News

با توجه به نتایج ناامید کننده آوریل ، این وزارتخانه اکنون تخمین می زند که تولید ناخالص داخلی روسیه 1.9 درصد در چهار ماه نخست امسال کاهش یافته است.

این وزارتخانه توضیح داد که رشد منفی به وجود آمده است زیرا مشاغل غیر ضروری برای کل ماه بسته و شرایط منفی اقتصادی در سراسر جهان حاکم است.

روسیه در اواخر ماه مارس محدودیت های مربوط به کورو ویروس را وارد کرد و از آن زمان تاکنون چندین بار تمهیدات را برای مبارزه با شیوع عفونت طولانی کرده است. دوره غیر کارگر پرداخت شده در 12 مه پایان یافت.

خبر مرتبط  تزریق پول نقد ایالات متحده منجر به ظهور شرکت های زامبی شد - گزارش Keizer RT - اخبار کسب و کار RT
همچنین در rt.com
قفل قفل Covid-19 در روسیه افزایش فروش دوچرخه داردبخش های اقتصادی متمرکز بر تقاضای مصرف کننده بیشترین رنج را متحمل شدند. به عنوان مثال ، خدمات مصرف کننده به دلیل محدودیت در اوقات فراغت ، فرهنگ و فعالیت های ورزشی بیش از یک سوم سقوط کرد ، در حالی که فروش خرده فروشی تقریباً یک چهارم کاهش یافته است. اگرچه فروشگاه ها و خرده فروشان مواد غذایی در کل زمان باز بودند ، اما گردش مالی آنها نیز با 9.3 درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  عجله طلای را از دست دادید؟ یک پوشش SILVER وجود دارد! - اخبار تجاری RT

طبق پیش بینی قبلی ، سه ماهه دوم می تواند دردناک ترین اقتصاد روسیه باشد زیرا انتظار می رود بیش از نه درصد کاهش یابد. انقباض تولید ناخالص داخلی سالانه این کشور در پنج درصد خواهد بود ، در حالی که این کشور انتظار دارد که زودتر از نیمه اول سال 2022 به سطح قبل از عروق بازگردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید