اقتصاد روسیه در حال بهبودی از تأثیر همه گیر – پوتین – اخبار تجاری RT

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه گفت ، اقتصاد روسیه بهتر از سایر اقتصادهای برجسته در برابر آسیب های مربوط به ویروس کرونا مقاومت کرده است و این کشور از ماه ژوئن به تدریج در حال بهبود است.

“بسیاری از متخصصان و کارشناسان امروز می گویند که حادترین مرحله بحران گذشته است. در واقع ، بهبود اقتصادی از ماه ژوئن در روسیه آغاز شد ، اگرچه بهبود فعالیت های تجاری تاکنون نابرابر است ، اما این درست است “ او گفت.

خبر مرتبط  حباب سفر سنگاپور-هنگ کنگ با افزایش موارد Covid-19 در آخرین لحظه با تأخیر مواجه می شود - اخبار تجاری RT

به گفته رئیس جمهور ، تولید ناخالص داخلی روسیه در سه ماهه دوم سال 8.5 درصد کاهش یافت ، در حالی که کاهش 15.5 درصدی ایالات متحده و منطقه یورو 9.5 درصد بود.

“البته ، تا حدی مشخص ، این ، همانطور که برخی از کارشناسان می گویند ، با ساختار اقتصاد ما ارتباط دارد ، اما این فقط این نیست. همچنین بدیهی است که اقدامات هدفمند ، اندیشیده شده و مهمتر از همه دولت به موقع برای حمایت از نیروی کار ، بنگاههای اقتصادی و کل صنایع نقش خود را ایفا کرده است. “ گفت پوتین.

خبر مرتبط  طرح جهانی پول پانزی در حال سقوط است و ما می خواهیم به عقب برگردیم - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه در حال تعویض آلمان به عنوان اقتصاد پیشرو در اروپا است و امسال وارد پنج تیم برتر جهانی می شود – مشاور اقتصادی پوتینوی با اشاره به اینکه مصرف در روسیه در حال افزایش است ، افزود: “شاخص های مهمی مانند مصرف برق و میزان حمل بار راه آهن به تدریج به سطح سال گذشته باز می گردند.” با این اوصاف، “برای رسیدن به مسیر رشد پایدار باید کارهای بیشتری انجام شود” او گفت.

خبر مرتبط  چین محدودیت های سرمایه گذاری خارجی در بخش انرژی این کشور را لغو می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید