اقتصاد روسیه امسال قبل از بازگشت به رشد ، کمتر از 5 درصد قرارداد خواهد کرد – RT Business News

به گفته وزیر دنیای صنعت و تجارت این کشور ، دنیس مانتورف اظهار داشت: پاسخ روسیه به شیوع تاج ویروس و اقدامات محرک دولت مانع از سقوط اقتصاد ملی بیش از پنج درصد می شود.

“ما از طریق تلاش های مداوم انتظار داریم که تا پایان سال 2020 انقباض اقتصاد در پنج درصد کاهش یابد و به رشد قبلی سال آینده برگردد.” وی در دیدار روز دوشنبه وزرای صنعت بریکس گفت.
همچنین در rt.com
برو شرق! سرمایه گذاری گیم سرمایه گذاری جیم راجرز در خاور دور و سیبری روسیهوزیر یادآور شد: روسیه برای جبران خسارت های اقتصادی از بیماری همه گیر کوروی ویروس ، یک طرح بهبود 77 میلیارد دلاری را اجرا کرد. این بسته با هدف پشتیبانی از تغییرات ساختاری در اقتصاد ملی از جمله از طریق تحریک صنایع پیشرفته و ترغیب صادرات غیر انرژی است.

خبر مرتبط  ناخواسته رولز رویس؟ امتیاز اعتباری شرکت افسانه ای انگلیس از زیر سطح سرمایه گذاری کاسته شده است - RT Business News

در حالی که کورون ویروس در سه ماه اول سال عملکرد اقتصادی کشور آسیب کمتری داشت ، اما تأثیر این بیماری در سه ماهه دوم مشاهده شد ، زمانی که تولید ناخالص داخلی روسیه 8.5 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. داده ها. این سقوط شدیدتر از آنچه دولت پیش بینی کرده بود شدید بود و در بین پیش بینی های بانک مرکزی بین 8-10 درصد بود. این تنظیم کننده پیش از این گفته بود که انتظار دارد اقتصاد روسیه در سال 2020 بین 4.5 و 5.5 درصد کاهش یابد ، در حالی که بهبود ممکن است تا یک سال و نیم طول بکشد.

خبر مرتبط  هند بررسی ضد انحصاری سو intoاستفاده ادعای Google در بازار تلویزیون های هوشمند را آغاز می کند - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه یکی از بزرگترین برداشت های دانه خود را در راه داردوزارت اقتصاد این کشور هفته گذشته فاش کرد تولید ناخالص داخلی روسیه در ماه ژوئیه 4.7 درصد کاهش یافته است. در ماه ژوئیه ، روند نزولی اقتصادی کاهش یافت زیرا تولید ناخالص داخلی 6.4 درصد در ماه قبل کاهش یافته است.

خبر مرتبط  EIA پیش بینی کاهش رکورد در تولید نفت شیل ایالات متحده - RT Business News

با وجود انقباض پیش بینی شده ، آژانس های مهم رتبه بندی جهانی رتبه بندی اعتبار روسیه را بدون تغییر رها کردند. هم Fitch Ratings و هم S&P Global Ratings سطح سرمایه گذاری روسیه را با یک چشم انداز پایدار حفظ کردند ، در حالی که بیشتر کشور های صادر کننده نفت شاهد کاهش اعتبارات معتبر خود بودند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید