اقتصاد دیجیتال چین در سال 2019 از 5 تریلیون دلار فراتر رفته است – RT Business News

گزارش جدید آکادمی مطالعات فضای مجازی چین نشان داد اقتصاد دیجیتال کشور در سال گذشته به 35.8 تریلیون یوان (5.45 تریلیون دلار) رسیده است که 36.2 درصد از کل تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد.

این گزارش تأیید می کند که همه گیری Covid-19 اهمیت اینترنت را برجسته کرده است ، در حالی که اقتصاد دیجیتال به یک نیروی مهم در کاهش تأثیر ویروس کرونا ، تغییر شکل اقتصاد و بهبود قابلیت های حکمرانی تبدیل شده است.

خبر مرتبط  آیا بیت کوین پایه و اساس سیستم پولی رمزنگاری است؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

طبق تحقیق ذکر شده در این گزارش ، تا پایان ماه مه شبکه فیبر نوری چین تمام مناطق شهری و روستایی را تحت پوشش قرار داده است ، به طوری که تعداد مشترکین فیبر نوری 93.1 درصد از کاربران باند پهن ثابت کشور را تشکیل می دهد که بالاترین میزان در جهان

خبر مرتبط  چین قصد دارد تا پایان سال 600،000 ایستگاه 5G را نصب کند - گزارش ها - خبرنامه RT Business
همچنین در rt.com
چین پیروزی خود را بر فقر مطلق در سراسر کشور اعلام کرد و از سال 2012 تاکنون 99 میلیون نفر را از فقر رهایی داده استدر سال 2019 ، 5.44 میلیون ایستگاه پایه 4G در چین وجود داشت و میزان مصرف ترافیک داده های تلفن همراه به 122 میلیارد گیگابایت رسید و رتبه اول را در جهان کسب کرد. از سپتامبر سال 2020 ، چین بیش از 480،000 ایستگاه پایه 5G ساخته است.

خبر مرتبط  به لطف coronavirus ، جف بزوس ثروتمندتر از قبل از طلاق است - RT Business News

معاملات الکترونیکی این کشور در سال گذشته به 34.81 تریلیون یوان (5.2 تریلیون دلار) رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 6.7 درصد رشد داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید