اقتصاد جهانی “برای مدت طولانی” به سطح قبل از همه گیری باز نخواهد گشت – Deutsche Bank – RT Business News

در چشم انداز تیره و تار دیگر اقتصاد جهانی ، مدیر عامل دویچه بانک ، کریستین دوخت هشدار داد که بهبود اقتصادی از Covid-19 ممکن است برای جهان بسیار طولانی تر از آنچه تصور می شد ، طول بکشد.

“دستیابی به سطح قبل از بحران دشوار خواهد بود و مدت زیادی طول خواهد کشید. این اتفاق امسال و سال دیگر هم نخواهد افتاد. “ بانکدار در اوایل این هفته در اجلاس بانکی هندلزبلات در فرانکفورت به حضار گفت.

به گفته دوخت ، در حالی که برخی از بخشهای اقتصاد به طور كامل فعالیت نخواهند كرد ، و بعضی از بخشها با 70 تا 90 درصد ظرفیت كار می كنند ، اما بسیاری از شركتها مجبورند با فروش كاهش یافته مدت زیادی زندگی كنند. وی افزود که بهبودی سرانجام اتفاق خواهد افتاد ، اما “فقط گام به گام و نه در همه صنایع.”
همچنین در rt.com
بیماری همه گیر ویروس کرونا می تواند دو برابر جنگ جهانی برای اقتصاد جهانی بد باشدخبر مرتبط  طلا برنده خواهد شد فارغ از اینکه چه کسی انتخابات ایالات متحده را پیروز کند - مدیر صندوق پرچین - اخبار کسب و کار RT

این سخنرانی در حالی بود که هر چه تعداد بیشتری از کشورها در معرض رکود اقتصادی قرار گرفتند ، با شیوع ویروس کرونا در اقتصاد آنها. استرالیا ، که در طی بحران مالی سال 2008 موفق به فرار از انقباض عمیق شد ، یکی از آخرین کشورهایی بود که به لیست اضافه شد که شامل ایالات متحده ، انگلیس و اقتصادهای بزرگ اروپا نیز می شود.

خبر مرتبط  روسیه در عرض 1 هفته 4.5 میلیارد دلار به ذخایر ارزی خود اضافه می کند - RT Business News

رئیس دویچه بانک همچنین در مورد بازگشت در اروپا خوشبین نبود ، و خاطرنشان كرد كه ایالات متحده ممكن است در مهار ویروس موثرتر باشد ، اما شركتهای آمریكایی “رادیکال تر” وقتی صحبت از سازگاری با واقعیت های جدید می شود.
همچنین در rt.com
ویروس کرونا ویرایش 400 میلیون شغل تمام وقت برای اقتصاد جهانی – آژانس کار سازمان ملل متحداز طرف دیگر ، شرکت های اروپایی ممکن است وسوسه شوند که منتظر کمک های بیشتری از دولت بمانند. سیوینگ با استناد به برآورد آژانس اعتباری آلمان Creditreform که یک ششم شرکت های این کشور می تواند به “زامبی ها”

“زامبی” بنگاه ها معمولاً به عنوان شرکتی تعریف می شوند که هزینه های خدمات دهی بدهی آنها بیشتر از سود آنها باشد ، اما به دلیل استقراض بی وقفه آنها همچنان پابرجا هستند. پیش از این ، دویچه بانک اوراق بهادار گفته بود که تعداد این شرکت ها در ایالات متحده بسیار زیاد است ، جایی که از هر پنج شرکت یکی به دلیل شیوع ویروس کرونا می تواند زامبی باشد.

خبر مرتبط  6 تایتان برتر فناوری ایالات متحده بیش از 1 تریلیون دلار در فروش وال استریت از دست می دهند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید