اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم بیش از 31 درصد سقوط می کند – RT Business News

وزارت بازرگانی روز چهارشنبه گفت ، تولید ناخالص داخلی آمریکا (سه ماهه گذشته) با 31.4 درصد کاهش سالانه در سال گذشته ، که شدیدترین افت در تولید از زمان شروع ثبت سوابق دولت در سال 1947 است.

بدترین افت سه ماهه قبلی در سه ماه اول سال 1958 مشاهده شد ، زمانی که تولید ناخالص داخلی 10 درصد به صورت سالانه کاهش یافت.

داده های جدید بازنگری کمی صعودی را نشان می دهد ، تولیداتی که قبلا گزارش شده بود با سرعت 31.7 درصد در طول دوره منقبض شده است.

خبر مرتبط  پرونده های غول کرایه اتومبیل و پیشگامان هرتز برای محافظت در برابر ورشکستگی به عنوان Covid-19 تجارت را خشک می کند - اخبار تجاری RT

“کاهش تولید ناخالص داخلی سه ماهه دوم منعکس کننده پاسخ به COVID-19 است ، زیرا دستورات” خانه نشینی “صادر شده در مارس و آوریل تا حدی در برخی مناطق کشور در ماه مه و ژوئن برداشته شد ، و پرداخت های کمک به بیماری همه گیر دولت توزیع شد به خانوارها و مشاغل ” گفت دفتر تحلیل اقتصادی.

خبر مرتبط  اقتصاد هند به شدت به دلیل فعالیت علل فلج کننده به شدت منعقد می شود - S&P - اخبار تجاری RT

“این منجر به تغییر سریع فعالیت شد ، زیرا مشاغل و مدارس به کار از راه دور ادامه می دهند و مصرف کنندگان و مشاغل هزینه های خود را لغو ، محدود یا هدایت می کنند” اضافه شد

اقتصاد آمریكا در سه ماهه اول با پنج درصد كاهش روبرو شد و این نشان دهنده پایان رشد اقتصادی تقریباً یازده ساله بود ، كه طولانی ترین رشد در تاریخ ملت بود.

خبر مرتبط  مارک موبیوس هشدار می دهد ، در صورت رقابت در انتخابات ایالات متحده ، بازارهای سهام به طرز چشمگیری سقوط خواهند کرد - RT Business News

اقتصاددانان انتظار دارند که رشد در سه ماه پایانی سال جاری به میزان قابل توجهی کند شود و این میزان در حدود چهار درصد باشد. اگر کنگره نتواند اقدامات محرک دیگری را تصویب کند ، یا در صورت احیای مجدد ویروس کرونا ، اقتصاد می تواند دوباره به رکود فرو رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید