اقتصاد ایالات متحده تحت خرد شدن بدهی و افزایش قدرت چین رو به زوال است – ری دالیو – اخبار تجاری RT

ری دالیو ، مدیر باسابقه صندوق های تامینی هشدار می دهد ، بزرگترین اقتصاد جهان ، ایالات متحده ، در زیر بدهی کوهستانی که مانع رشد می شود ، نشانه هایی از کاهش را نشان می دهد.

وی به MarketWatch گفت که به دلیل فرصت های کمتری که شهروندان عادی می توانند از نظر اقتصادی جلو بیایند ، زندگی در آمریکا دشوارتر می شود. به گفته این سرمایه گذار ، عامل دیگر عدم اعتماد جهانی به دلار آمریکا است که از قدرت خرید آمریکایی ها می کاهد و می تواند سطح زندگی آنها را کاهش دهد.

دالیو ، بنیانگذار Bridgewater Associated ، بزرگترین شرکت صندوق پرچین جهان ، گفت که امروز سیستم سرمایه داری ، بنیان اقتصاد ایالات متحده ، به اندازه کافی کارآمد و م effectivelyثر برای همه کار نمی کند.

خبر مرتبط  Coronavirus یک دهه از رشد تقاضای نفت را از بین برده است - RT Business News

“سرمایه داری و سرمایه داران در افزایش و تولید بهره وری برای افزایش اندازه پای اقتصادی تبحر دارند.” او گفت ، اضافه کرد که “سرمایه داری همچنین شکاف های ثروت زیادی ایجاد می کند که باعث ایجاد شکاف فرصت می شود و سیستم را تهدید می کند.”

به گفته این میلیاردر ، مگر اینکه واشنگتن در جهت فراهم آوردن فرصت بیشتر برای تعداد بیشتری از آمریکایی ها برای دستیابی به رشد شخصی و امنیت مالی گام بردارد ، عواقب آن برای کشور دردناک خواهد بود. “آنچه اتفاق می افتد ، رکود اقتصادی همراه با شکاف بزرگ ثروت و افزایش قدرت چین است که قدرت موجود ایالات متحده را به چالش می کشد.”
همچنین در rt.com
چین امسال ایالات متحده را به عنوان اقتصاد پیشرو در جهان از قدرت برکنار خواهد کرد – گزارش Keizer RTخبر مرتبط  رئیس شرکت رایانیر پس از 80٪ سقوط ترافیک هوایی ، قفل دولت را به عنوان "خرابی" منفجر کرد - RT Business News

دالیو این را توضیح داد “موقعیت نسبی ایالات متحده در جهان ، که تقریباً در همه این دسته ها در آغاز این نظم جهانی در سال 1945 غالب بود ، کاهش یافته است و نشانه های واقعی را نشان می دهد که باید نگرانی ها را افزایش دهد.”

ایالات متحده بدهی زیادی دارد ، “که به موانعی که معمولاً اقتصاد را به سمت پایین می کشد اضافه می کند ، بنابراین برای موفقیت ، باید تغییر ساختار بدهی بسیار بزرگی را انجام دهید. تاریخ نشان می دهد که این چالش چیست. “

وی همچنین اشاره کرد که ایالات متحده در معاملات با بقیه جهان اظهارنامه درآمد و ترازنامه خوبی ندارد. “اگر ایالات متحده این توانایی را از دست بدهد و خودش را مجبور به تولید بیشتر نکند ، روزی این توانایی را برای وام گرفتن از دست می دهد و سپس مجبور به کاهش هزینه ها می شود ، که دردناک است” گفت دالیو.

خبر مرتبط  کارفرمایان آمریکایی رکورد 2 میلیون شغل را به عنوان ویروس کرونا ویران کردند - اقتصاد کسب و کار RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید