اقتصاد ایالات متحده تا کنون شدیدترین سقوط را تجربه می کند ، زیرا تولید ناخالص داخلی تقریباً 32٪ در طول اوج کروناویروس سقوط می کند – RT Business News

براساس داده های تجدید نظر شده ای که روز پنجشنبه توسط دفتر تحلیل اقتصادی منتشر شد ، اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم در اوج بحران کووید 19 ، 31.7 درصد کاهش یافته است.

آخرین آگاهی از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (تولید ناخالص داخلی) اندکی بهتر از تخمین صادر شده در ماه گذشته است ، وقتی این آژانس اعلام کرد بزرگترین اقتصاد جهان در دوره آوریل تا ژوئن 32.9 درصد در سال کاهش یافته است.

با وجود تجدید نظر در روند صعودی ، بر اساس بهتر از سرمایه گذاری موجودی خصوصی و مخارج مصرف شخصی (PCE) که قبلاً تخمین زده شده بود ، کاهش تولید ناخالص داخلی همچنان شدیدترین رکورد را دارد. بدترین سقوط سه ماهه از زمان شروع ردیابی در سال 1947 ، در سه ماه اول سال 1958 مشاهده شد ، هنگامی که تولید ناخالص داخلی 10 درصد بر اساس سالانه کاهش می یابد.

خبر مرتبط  RT's Boom Bust بررسی کرده است که چه مشکلی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و چگونگی بهتر کردن آن وجود دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
سقوط دلار کل اقتصاد خانه کارت های آمریکا را تا پایان سال سرنگون می کند – پیتر شیفاین سقوط در حالی اتفاق افتاد که بیشتر فعالیت های تجاری برای هفته ها فلج شد و میلیون ها آمریکایی در میان دستورات سخت برای ماندن در خانه برای مهار شیوع ویروس کشنده شغل خود را از دست دادند. علیرغم داشتن بیشترین تعداد عفونت کروناویروس ، ایالات متحده به تدریج قفل بندها را کاهش داد ، احتمالاً راه را برای بهبود جزئی در سه ماهه بعدی هموار می کند.

با این حال ، نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه موج دوم Covid-19 ممکن است در پاییز امسال بیاید و اقتصاد را مختل کند.

“اثرات کامل اقتصادی همه گیر Covid-19 در برآورد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه دوم سال 2020 قابل سنجش نیست زیرا اثرات به طور کلی در داده های منبع تعبیه شده و نمی توان آنها را به طور جداگانه شناسایی کرد.” دفتر تحلیل اقتصادی (BEA) گفت.

خبر مرتبط  به نظر می رسد تقاضا برای دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی در حال کاهش است - Deutsche Bank - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
به گزارش اقتصادنیوز ، اقتصاد اروپا در مسیر فراتر از بحران آمریكا پس از پایان بحران coronavirus استوزارت کار آمریكا روز پنجشنبه داده های تازه ای را در مورد ادعاهای اولیه بیكاری منتشر كرد. بیش از یک میلیون آمریکایی برای نخستین بار در هفته منتهی به 22 آگوست ، از مزایای بیکاری تقاضا کردند. این بیست و دومین بار در 23 هفته بود که تعداد مطالبات اولیه بیش از یک میلیون نفر باقی ماند.

خبر مرتبط  روسیه نرخ بهره کلیدی را در اثر خاموش شدن و کاهش قیمت روغن کورو ویروس کاهش می دهد - RT Business News

پس از انتشار داده های جدید اقتصادی ، شاخص دلار ، که در برابر سبد رقبای اصلی خود ، بازپرداخت بازار را نشان می دهد ، به پایین ترین نرخهای 92.5 در حدود 92.5 رسید. در همین زمان ، یورو در حدود 0.2 در برابر دلار افزایش یافت. بازار سهام ایالات متحده با وجود داده های تاریک نسبتاً بدون تغییر بود و داو جونز حدود یک درصد رشد کرد و کامپوزیت Nasdaq سنگین فناوری پس از زنگ افتتاح روز پنجشنبه اندکی افزایش یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید