اقتصاد انگلیس پس از بدترین رکود تاکنون با رکورد 15.5٪ رشد کرده است – RT Business News

دفتر آمار ملی انگلیس (ONS) روز پنجشنبه گفت تولید ناخالص داخلی واقعی این کشور در ژوئیه-سپتامبر رکوردشکنی کرده است ، که منعکس کننده کاهش اقدامات قفل شده و بازگشت از یک رکود شدید است.

اقتصاد پس از افت بی سابقه 19.8 درصدی در سه ماهه قبل که اقدامات قفل در سراسر کشور فعالیت های فلج کننده را انجام داد ، 15.5 درصد رشد کرد.

گزاف گویی سه ماهه سوم ، شدیدترین گسترش سه ماهه انگلستان از زمان شروع ثبت در سال 1955 است ، اما تولید ناخالص داخلی هنوز 9.7 درصد کمتر از پایان سال 2019 است. “بیش از دو برابر کاهش تجمعی تولید ناخالص داخلی در ایتالیا ، آلمان و فرانسه و تقریباً سه برابر کاهش تجمعی 3.5 درصدی در ایالات متحده ،” ONS گفت.

خبر مرتبط  "منطقه یورو در چهارراه" به عنوان پیشرفت اقتصادی رشد Covid-19 را متوقف می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
انگلستان مجدداً در میان قفل جدید Covid و وحشت بیکاری گسترده ، طرح خود را گسترش می دهدبراساس این گزارش ، هر سه بخش اصلی اقتصاد انگلیس در سه ماهه سوم گسترش یافت. میزان تولید خدمات 14.2 درصد ، تولید تولید 14.3 درصد افزایش و تولید ساخت 41.7 درصد رشد داشته است.

با این حال ، در حالی که ملت در یک قفل جزئی یک ماهه تا حداقل 2 دسامبر در میان تجدید حیات در موارد ویروس کرونا قرار دارند ، انتظار می رود بهبود در سه ماه پایانی سال از بین برود.

خبر مرتبط  بزرگترین پیمان تجاری جهان به رهبری چین می تواند صادرات گاز ایالات متحده را خرد کند - اخبار تجاری RT

ریشی سوناک ، وزیر دارایی انگلیس ، “ارقام امروز نشان می دهد که اقتصاد ما در تابستان در حال بهبود بود ، اما روند پاییز با کندی آغاز شد. مراحلی که برای جلوگیری از شیوع ویروس باید انجام دهیم ، به این معنی است که رشد از آن زمان به بعد کندتر شده است.
همچنین در rt.com
شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز با افزایش محدودیت های Covid-19 تقاضای سفر را کاهش می دهدخبر مرتبط  دهلی نو می گوید چین هند را به تجارت تبعیض آمیز متهم می کند ، پکن گفت که پکن باید در مورد شفافیت خود تأمل کند - RT Business News

او اضافه کرد: “هنوز زمانهای سختی در پیش است ، اما ما به پشتیبانی از مردم ادامه خواهیم داد و اطمینان خواهیم داد که کسی بدون امید و فرصت باقی نخواهد ماند.”

وزیر به تازگی از تمدید طرح سرمایه گذاری کشور تا پایان ماه مارس برای جلوگیری از جهش ناگهانی بیکاری خبر داد ، در حالی که بانک انگلیس سهام هدف خرید دارایی خود را به 895 میلیارد پوند (1.2 تریلیون دلار) افزایش داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید