اقتصاد انگلیس در بحبوحه افزایش انزوای جهانی نسبت به سویه جدید Covid – RT News News

کشورهای در سراسر جهان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا که به سرعت قابل انتقال است و در سواحل انگلستان شناسایی شده و می تواند 70 درصد آلوده باشد ، مرزهای خود را به انگلستان بسته اند.

این کار با هلند آغاز شد که روز یکشنبه گفت پروازهای انگلیس را به دلیل فشار جدید متوقف می کند. اکنون ، بیش از 30 کشور از این امر پیروی کرده اند و برخی از ممنوعیت سفر تا پایان ژانویه ادامه دارد.

علاوه بر کشورهای اروپایی ، آرژانتین ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، السالوادور ، هند ، اسرائیل ، کویت و عربستان سعودی از جمله افرادی هستند که سفر به انگلیس را به حالت تعلیق درآورده اند.

خبر مرتبط  صندوق بین المللی پول tranch 1.67 میلیارد دلار به مصر باز می کند زیرا بدهی عمومی و Covid-19 اقتصاد را به خطر می اندازد - RT Business News

فرانسه ارتباطات دریایی و ریلی را به محدودیت های سفر خود اضافه کرده است که در ابتدا 48 ساعت طول خواهد کشید. قطارهای یورواستار بین لندن ، بروکسل و آمستردام نیز از روز دوشنبه متوقف شدند.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا قرار است اواخر روز دوشنبه در بروکسل دیدار کنند و در مورد پاسخ هماهنگ به وضعیت بحث کنند. تاکنون ، این فشار جدید در هلند ، دانمارک ، استرالیا و آفریقای جنوبی نیز شناسایی شده است.

خبر مرتبط  غول هسته ای روسیه Rosatom تا سال 2030 10٪ از بازار لیتیوم را در نظر دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
کشورهای اتحادیه اروپا در حالی که ترس جدید سویه Covid-19 را بسیار عفونی کرده اند ، سفر به انگلیس و سفر را متوقف می کنندروز شنبه ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، قفل شدن سطح 4 را اعلام کرد و کشور را تا پایان سال 2020 تحت محدودیت های شدید قرار داد. وزیر بهداشت مت هانکوک هشدار داد که نوع جدید ویروس ، که ممکن است تا 70 درصد قابل انتقال باشد ، “خارج شدن از کنترل”

نسخه جدید به سرعت در لندن و جنوب شرقی انگلیس گسترش یافته است. با این حال ، مقامات بهداشتی می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که کشنده تر باشد یا واکنش متفاوتی نسبت به واکسن ها نشان دهد.

خبر مرتبط  بورس اوراق بهادار توکیو معاملات خود را برای کل روز متوقف می کند ، به دلیل اشکالات عمده "مربوط به هک نیست" - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید