اقتصاد انگلیس بعد از بحران مالی سال 2008 ، بدترین ربع را به خود اختصاص داده است ؛ و این قبل از آن است که تأثیر کامل تاج ویروس شناخته شود – RT Business News

براساس داده های دفتر آمار ملی ، اولین تولید مستقیم کووید 19 بر اقتصاد ، تولید ناخالص داخلی انگلیس (تولید ناخالص داخلی) در سه ماه اول سال دو درصد کاهش یافته است.

اقتصاد انگلیس پس از مواجهه با ژرف ترین سقوط ماهانه در ماه مارس ، که 5.8 درصد بود ، بدترین نتایج را در سه ماهه بعد از بحران مالی در سال 2008 نشان داد.
همچنین در rt.com
اقتصاد اتحادیه اروپا قرار است امسال 7.5 درصد در بدترین شوک اقتصادی از زمان رکود بزرگ منعقد کندخبر مرتبط  روسیه با هدف افزایش بیش از دو برابر LNG خود در بازارهای جهانی طی 5 سال - RT Business News

“با روی کار آمدن همه گیر ، تقریباً در هر جنبه ای از اقتصاد در ماه مارس مورد اصابت قرار گرفت و رشد را به یک رکورد ماهانه رکورد زد.” جاناتان آتو ، معاون آمار ملی آمار اقتصادی ، گفت: درباره آمار تولید ناخالص داخلی روز چهارشنبه.

همه بخشهای کلیدی در کاهش رکورد نقش داشتند. تولید با 2.1 درصد کاهش ، ساخت و ساز 2.6 درصد و خدمات در سه ماه به مارس 2020 کاهش یافت و 1.9 درصد کاهش یافت. 1.4 درصد افزایش یافته است.

خبر مرتبط  بزرگترین معدنچیان الماس در جهان تخفیف هایی را برای جرقه فروش خرد شده توسط همه گیر ارائه می دهند - RT Business News
همچنین در rt.com
تعداد رکوردی که در اسپانیا ادعا می کنند مزایای بیکاری در اسپانیا دارند ، زیرا کورو ویروس میلیون ها نفر را از کار خارج می کنددر یک پیش بینی تاریک که هفته گذشته منتشر شد ، بانک مرکزی این کشور اعلام کرد انتظار دارد که سه ماهه دوم ویرانگر باشد ، زیرا تولید ناخالص داخلی می تواند 25 درصد سقوط کند. برای یک سال اقتصاد انگلیس می تواند 14 درصد کاهش یابد و این بدترین رکود اقتصادی از سال 1706 به شمار می رود.

خبر مرتبط  ویروس کرونا ویروس شکاف 28 تریلیونی دلاری در اقتصاد جهانی - RT Business News

از طرف دیگر ، بانک مرکزی انگلیس انتظار دارد که رشد اقتصادی به سرعت انتخاب شود و به سطح بحران پیش از عروق در نیمه دوم سال 2021 بازگردد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید