اقتصاد انگلستان تا سال 2024 به سطح قبل از کووید بر نمی گردد – RT Business News

چشم انداز اقتصادی انگلیس برای سال 2020 با پیش بینی پیشرو اقتصادی EY ITEM Club به 11.5 درصد کاهش یافته است. این بدتر از پیش بینی کاهش هشت درصدی توسط EY در ماه ژوئن است.

وی گفت: “با امید به بهبودی در حالت V از بین می رود ، انتظار نمی رود اقتصاد انگلیس تا اواخر سال 2024 با اندازه Q4 2019 مطابقت داشته باشد – خیلی دیرتر از پیش بینی های اوایل 2023 از پیش بینی ژوئن. علاوه بر این ، EY ITEM Club اکنون انتظار دارد که انقباض تولید ناخالص داخلی Q2 با 20 درصد رکورد مواجه شود – کاهش قابل توجهی از انقباض 15 درصد پیش بینی شده در ماه گذشته ، “ EY گفت.

چشم انداز رشد برای سال 2021 اندکی افزایش یافته است ، در حال حاضر پیش بینی می شود اقتصاد 6.5 درصد در طول سال رشد کند ، از 5.6 درصد پیش بینی شده در پیش بینی ژوئن و از پیش بینی آوریل در آتی 4.5 درصد. “EY ITEM Club انتظار دارد اقتصاد با رشد حدود 12٪ در سه ماهه چهارم (چهارم و چهارم) به رشد خود در Q3 2020 بازگردد.”

EY همچنین توضیح داد که کاهش قیمتها عمدتا با رشد ضعیف تر از حد انتظار 1.8 درصد در ماه مه همراه بوده اند ، در حالی که بخش خدمات بخصوص از طریق coronavirus مختل شده است ، حتی با محدودیت ها.

خبر مرتبط  نهنگ رمزنگاری Mystery به بیش از 1.1 میلیارد دلار بیت کوین منتقل شد و کمتر از 4 دلار برای معامله پرداخت می کند - RT Business News

هوارد آرچر ، مشاور ارشد اقتصادی باشگاه EY مورد ، گفت: وی گفت: “گرچه محدودیت های قفل شدن در حال کاهش است ، اما احتیاط مصرف کننده بسیار برجسته تر از حد انتظار است. ما بر این باوریم که اعتماد مصرف کننده یکی از سه عامل اصلی است که احتمال دارد بر اقتصاد انگلیس در بقیه سال تأثیر بگذارد ، در کنار تأثیر افزایش بیکاری و سطح پایین سرمایه گذاری در تجارت.

وی گفت: “اقتصاد انگلیس ممکن است از حد پایین خود عبور کند اما به طور فزاینده ای به دنبال این است که صعود به عقب بسیار طولانی تر از حد انتظار باشد. ممکن است رشد حتی پایین ترین پیش بینی ها حتی از پایین تر باشد. در اواسط سال جاری ، اقتصاد یک پنجم کوچکتر از آغاز بود. چنین سقوط بعداً فضای بیشتری را برای رشد سریع بعداً ایجاد می کند ، اما از یک پایه بسیار پایین تر خواهد بود. “
همچنین در rt.com
اقتصاد انگلیس به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در 40 سال بدترین رنج را متحمل شده استخبر مرتبط  سرمایه گذاری های جهانی در حالی که آشفتگی Covid-19 بازارهای مالی را در اختیار دارد ، وارد چین می شود - RT Business News

EY انتظار دارد نرخ بیکاری انگلیس در نوبت سال بیش از دو برابر نه درصد باشد ، از 3.9 درصد در سه ماه تا ماه مه. پیش بینی می شود که امسال پیش از افزایش 6.6 درصدی در سال 2021 با شروع بازار کار در سال 2021 ، سطح ضعیف هزینه های مصرف کننده کاهش یابد.

خبر مرتبط  ایالات متحده تحریم ها علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد - RT Business News

“عملکرد بازار کار برای چشم انداز اقتصاد هم در کوتاه مدت و هم در خارج از کشور مهم است.” آرچر با بیان این مطلب افزود: “انتظار می رود ضرر و زیان شغلی و رشد واقعی دستمزد باعث کاهش هزینه های مصرف کننده شود … این احتمال وجود دارد که صدراعظم بدنبال کمک در بازار بودجه این پاییز کمک بیشتری به بازار کار کند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید