اقتصاد اسپانیا ممکن است امسال در بین عدم اطمینان قفل کورو ویروس 12.4 درصد شیرجه بزند – RT Business News

بانک اسپانیا روز دوشنبه اعلام کرد که اقتصاد اسپانیا می تواند بین 6.8 درصد و 12.4 درصد در سال 2020 منعقد کند در صورتی که قفل Covid-19 هشت یا 12 هفته طول بکشد.

بر اساس بانک مرکزیکه سناریوهای مختلف اقتصادی را ترسیم کرده است ، اختلال در اقتصاد اسپانیا ، مانند سایر کشورها ، “شدت قابل توجهی.” تنظیم کننده افزود: هنوز عدم اطمینان زیادی وجود دارد.

“نتایج سناریوهای مختلف به کاهش در تولید ناخالص داخلی اسپانیا در سال 2020 بی سابقه در تاریخ اخیر اشاره دارد.” آن گفت.

در هر صورت ، انتظار می رود که روند صعودی در نیمه دوم سال آغاز شود و منجر به یک شود “بهبود قابل توجه” در سال 2021 ، با رشد پیش بینی شده بین 5.5 تا 8.5 درصد.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران روسی ارزهای رمزپایه را به طلا ترجیح می دهند - شورای جهانی طلا - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
اقتصاد جهانی احتمالاً از زمان رکود بزرگ – صندوق بین المللی پول ، بدترین رکود را متحمل خواهد شدصندوق بین المللی پول هفته گذشته پیش بینی کرد که اسپانیا حتی عمیق تر از بحرانی که در سال 2008 به دلیل بحران مالی جهانی تجربه کرد ، با یک بحران اقتصادی روبرو است.

صندوق بین المللی پول هشدار داده است که به دلیل محاصره کورو ویروس ، نرخ بیکاری در این کشور می تواند به 20.8 درصد برسد.

دولت اسپانیا روز دوشنبه اعلام كرد كه در طی 24 ساعت گذشته 399 نفر در اثر كووید 19 جان خود را از دست داده اند كه این كمترین تعداد مرگ و میر روزانه در این كشور در چهار هفته است.

خبر مرتبط  اقتصاد عربستان سعودی به شدت از سقوط قیمت نفت ضربه خورد - RT Business News

“امروز برای اولین بار است که ما در 400 کشته سقوط کردیم ، هرچند که این مقدار اندکی پایین تر از یکشنبه است ، اما این ارقام به ما امید می دهند.” گفت: فرناندو سیمون ، هماهنگ کننده امور اضطراری وزارت بهداشت. “این ارقام بسیار دلگرم کننده هستند ،” او افزود.
همچنین در rt.com
بیش از نیمی از صنعت فرانسه پس از خاموش شدن Covid-19 دوباره شروع به کار کردند – وزارت داراییخبر مرتبط  سفرهای داخلی در حال حاضر بزرگترین چیز در حال حاضر است ، مقامات در بخش می گویند Boom Bust - RT Business News

اسپانیا دومین کشور صعب العلاج بعد از ایالات متحده است که با بیش از 200،000 آلوده و بیش از 20،000 مرگ و میر به این بیماری مبتلا شده است.

مقامات بهداشت و درمان کشور معتقدند که این بیماری همه گیر در 2 آوریل هنگامی که 950 نفر در طی 24 ساعت جان خود را از دست دادند ، تقریباً سه هفته پس از آنکه دولت محکم بسته بود ، به اوج خود رسید. روز شنبه ، دولت اعلام کرد که این قفل را تا 9 ماه مه تمدید خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید