اقتصاد اتحادیه اروپا قرار است امسال 7.5 درصد در بدترین شوک اقتصادی از زمان رکود بزرگ منعقد کند – RT Business News

براساس پیش بینی های ناگوار منتشر شده توسط کمیسیون اروپا ، این بیماری همه گیرنده کرونویروس اقتصاد اروپا را به بدترین رکود اقتصادی خود از دهه 1930 فرو می برد.

براساس پیش بینی اقتصادی امسال بهار امسال که چهارشنبه منتشر شد ، بروکسل مجبور شد از امید برای رشد در اتحادیه اروپا و منطقه یورو در سال 2020 چشم پوشی کند ، زیرا قرار است اقتصادها به ترتیب 7.5 و 7.75 درصد منقبض شوند. این سقوط بدترین وضعیت برای یورو است. در مقایسه با تخمین های قبلی ، پیش بینی های رشد تقریباً با 9 درصد کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
تعداد رکوردی که در اسپانیا ادعا می کنند مزایای بیکاری در اسپانیا دارند ، زیرا کورو ویروس میلیون ها نفر را از کار خارج می کندخبر مرتبط  طلا یک معایب بزرگ دارد و به همین دلیل استاندارد طلا از کار افتاد ، تحلیلگر تحقیق به Max Keizer - RT Business News گفت

“اروپا از زمان رکود بزرگ یک شوک اقتصادی بدون سابقه را تجربه می کند ،” گفت: کمیسر اروپا برای اقتصاد پائولو جنتیلیونی.

در حالی که اتحادیه اروپا انتظار دارد که رکود عمیق با رشد بیش از شش درصد به دنبال داشته باشد ، خسارت های وارد شده به ویروس بعید به نظر می رسد تا پایان سال 2021 جبران شوند. گزارش نشان می دهد که بهبودی حاصل خواهد شد. “ناهموار. ناجور،” از آنجا که اقدامات قفل شونده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 به طور هم زمان توسط همه اعضای بلوک برداشته نمی شود.

“در حالی که سقوط فوری برای اقتصاد جهانی به مراتب شدیدتر از بحران مالی خواهد بود ، عمق تأثیر به تکامل بیماری همه گیر بستگی دارد ، توانایی ما برای شروع مجدد با خیال راحت فعالیت های اقتصادی و بازگشت به بعد از آن ،” معاون رئیس جمهور اتحادیه اروپا در امور اقتصادی ، والدیس دومبروسکیس در بیانیه ای گفت.

کمیسیون اروپا خاطرنشان کرد: اگر این بیماری در طولانی مدت ادامه یابد ، این آمار بدتر می شود و مانع از بازگشایی مشاغل و مسافرت می شود. رکود اقتصادی ممکن است باشد “بسیار بزرگتر” از سناریوی اصلی آخرین پیش بینی فرض شده است.

خبر مرتبط  پیتر شیف به Boom Bust گفت: - از تجمع بازار سهام هیجان زده نشوید ، و این حتی بدتر هم خواهد شد - RT Business News

برخی از اعضای اتحادیه ، از جمله وزنه های سنگین اقتصادی ، پیش بینی های شرم آور خود را در پی وقوع شیوع کروناویروس انجام داده اند. بزرگترین اقتصاد اتحادیه اروپا ، آلمان ، گفت كه می تواند بدترین شیرجه اقتصادی را در دوره پس از جنگ ثبت كند ، زیرا تولید ناخالص داخلی آن (تولید ناخالص داخلی) ممكن است بیش از شش درصد كاهش یابد. فرانسه تقریباً همان رکود آلمان را انتظار دارد ، در حالی که اسپانیا انتظار دارد اقتصاد این کشور با 9.2 درصد در سال جاری به توافق برسد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید