اقتصاددان هشدار می دهد دلار در سال 2021 سقوط خواهد کرد ، ایالات متحده باید برای رکود اقتصادی دو برابر آماده شود – RT Business News

به گفته استفان روچ ، همکار ارشد دانشگاه ییل ، ​​سال آینده برای ارز ایالات متحده وحشیانه خواهد بود. وی گفت که “ایده به ظاهر دیوانه وار” مبنی بر سقوط دلار نباید دیگر خیلی دیوانه به نظر برسد.

“ما داده هایی داریم که هر دو حساب پس انداز و حساب جاری را به طرز چشمگیرتر از آنچه من جستجو می کردم تأیید کرده است.” روچ به CNBC گفت.

با توجه به او، “کسری حساب جاری در ایالات متحده ، که گسترده ترین معیار عدم تعادل بین المللی ما با سایر کشورهای جهان است ، در سه ماهه دوم با یک رکورد روبرو شد.” وی افزود که “به اصطلاح نرخ پس انداز خالص ملی ، که مجموع پس انداز افراد ، مشاغل و بخش دولتی است ، در سه ماهه دوم نیز برای اولین بار پس از بحران مالی جهانی ، یک رکورد کاهش را ثبت کرد و به قلمرو منفی بازگشت. “

ژوئن گذشته ، این اقتصاددان پیش بینی کرد سقوط دلار آمریکا ممکن است طی یکی دو سال آینده ، شاید بیشتر اتفاق بیفتد. اکنون ، او شاهد وقوع این اتفاق تا پایان سال 2021 است.

خبر مرتبط  فعالیت تولید چین همچنان در حال گسترش است و از بحران کووید بهبود می یابد - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
بانک فدرال FIERCEST WILDFIRE را تنظیم کرد که از کنترل کل اقتصاد ایالات متحده خارج می شود – پیتر شیف“کمبود پس انداز و تمایل به رشد ، این کسری حساب جاری را برای وام پس انداز مازاد اجرا می کنیم و این همیشه ارزها را پایین می آورد” او گفت. “دلار از آن تعدیل زمان مند در امان نیست.”

روچ ، رئیس سابق مورگان استنلی آسیا ، همچنین احتمال رکود اقتصادی دو برابر در ایالات متحده را بالای 50 درصد اعلام کرد.

خبر مرتبط  تحویل نیمه اول ایرباس به 16 سال کاهش می یابد و سفارشات جت ZERO برای ماه دوم اجرا می شود - RT Business News

“هنگامی که ما به فصل آنفولانزا می رویم و نرخ جدید عفونت دوباره با مرگ و میر غیر قابل قبول بالا می رود ، خطر پس لرزه چیزی نیست که شما بتوانید آن را رد کنید” او گفت. “سابقه تاریخ نشان می دهد که این زمانی نیست که برخلاف کاری باشد که بازارهای پر از کف انجام می دهند تا شرط بندی کنند که این متفاوت است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News