اقتصاددان به گزارش Keizer گزارش می دهد: سقوط نفت خام زیر 0 دلار “خلل خالصی از بازارها” بود – RT Business News

یک هفته پس از آنکه قیمت نفت خام WTI برای اولین بار در قلمرو منفی فرو ریخت ، قیمت نفت همچنان سقوط می کند ، زیرا نگرانی ها درباره عرضه بیش از حد در بازار افزایش یافته است.

مکس کایزر با آلاصدر مک لئود صحبت می کند GoldMoney.com درباره طیف وسیعی از موضوعات ، از جمله پیش بینی قیمت طلا ، سقوط ارز فیات ، قیمت نفت و ثبت نرخ بیکاری.

خبر مرتبط  متخصص ارشد سفر به Boom Bust می گوید - دولت ها باید به جای وثیقه خطوط هوایی به مردم کمک کنند - RT Business News

مک لئود می گوید ، صحبت از نفت است “شما باید مراقب باشید […] در طول منحنی معاملات آتی ، تا شش ، دوازده ماه ، و این ایده را به شما می دهد که قیمت دقیقاً چیست. “

او توضیح می دهد که نوسانات در قسمت جلویی است و به دلیل مشکلات زایمان است.

این اقتصاددان درباره افرادی که قراردادهای نفتی را در بورس کالای نیویورک خریداری می کنند صحبت می کند ، بدون این که متوجه شود یک فروشنده می تواند نفت را روی آنها بکشد ، و “این در واقع اتفاقی است که افتاده است ، آنها جایی برای قرار دادن آن نداشتند.” مک لئود می گوید ، این یک نگرانی کامل بود و عواقب آن کاملاً چشمگیر بود.

خبر مرتبط  کارمندان ایر ایندیا پیشنهاد می کنند تا خط هوایی ملی را که دارای پول نقد است کنترل کنند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=L35CYMR1gBA

با روشی که اقتصاد جهانی پیش می رود ، که به سرعت در حال نزول است ، احتمالاً تقاضا برای نفت نیز کاهش می یابد. بنابراین ، آنها همچنان به این مشکل ادامه می دهند. من مدتی است بهبودی چشمگیر در قیمت نفت نمی بینم. “ او اضافه می کند: “من فکر می کنم آنچه که هفته گذشته اتفاق افتاد ، یک طغیان خالص از بازارها بود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید