اقتصاددان به گزارش Keizer به RT – اخبار تجاری RT می گوید ، بانک ها شکست می خورند ، از FIAT خارج شوید

در جدیدترین قسمت از مجموعه راه حل های تابستانی Keizer Report ، مکس و استیسی در مورد حرکت بزرگ قیمت طلا و سیگنال هایی مبنی بر روزهای دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی به پایان می رسند.

آنها با مشاور پول سخت Alasdair Macleod از صحبت می کنند GoldMoney.com درباره اتفاقاتی که در اقتصاد جهانی رخ می دهد.

“یک روز در اوایل سال جاری بود که همه چیز تغییر کرد ، و آن 29 مارس بود”. وقتی فدرال رزرو ایالات متحده گفت “ما برای حل مشکلات اقتصادی ما پول زیادی را صرف می کنیم.”

مک لود می گوید ، از همان لحظه بازارها از نگرانی در مورد کاهش نرخ تورم به ناگهان فکر کردن چشم انداز تورم ، تغییر کرده اند. با توجه به او، “این زمانی بود که دنیا تغییر کرد.”

این اقتصاددان توضیح می دهد ، آنچه از 29 مارس آغاز شد ، به یک بحران بانکی تبدیل می شود و سپس به یک بحران ارزی و بازار تبدیل می شود.

خبر مرتبط  باکس آفیس ایالات متحده ممکن است امسال بیش از 80 درصد سقوط کند زیرا Covid-19 هالیوود را مجبور به عقب انداختن انتشار فیلم های پرفروش می کند - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=EgANf7V90Fo

“خزانه داری و صندوق بین المللی پول در اصل کنترل كل سیستم بانكی را در دست دارند. بنابراین ، آنها پیروز خواهند شد ، اما برای این اتفاق می افتد ، بانک ها ابتدا شکست می خورند … “ مک لئود می گوید ، ملی شدن بانکها در همه جا اتفاق می افتد.

خبر مرتبط  پالایشگاههای هند با پر شدن ذخایر ، واردات نفت خاورمیانه را کاهش می دهند - RT Business News

وی گفت: “مشكلی كه فدرال رزرو وجود دارد ، این است كه چگونه دارایی های مالی را در سطح بالایی حفظ كنیم ، تا آنها بتوانند بدهی خزانه داری آمریكا را تأمین كنند. در بعضی مرحله ، آن بازی به شکست می انجامد و هنگامی که آن بازی شکست بخورد ، قدرت خرید دلار با آن پایین می رود. “

“شما واقعاً باید از شر فیات خارج شوید ،” وی پیشنهاد می کند که به بیت کوین ، طلا و نقره نگاه کنید.

خبر مرتبط  سهام و غار یوان چینی در معرض تهدید تعرفه چین ترامپ - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید