اقتصاددان به بوم بوست گفت: حملات سیاسی به هواوی نشان می دهد ایالات متحده و انگلیس می خواهند دیوار آهنی دیجیتال در سراسر جهان برپا کنند – RT Business News

کمیته دفاعی پارلمان انگلیس ادعا کرد که “شواهد واضحی” پیدا کرده است که نشان می دهد غول مخابراتی هواوی با دولت چین همکاری کرده است. در این گزارش آمده است كه ممكن است انگلیس نیاز داشته باشد كه كلیه تجهیزات هواوی را زودتر از موعد مقرر خارج كند.

جفری تاکر از انستیتوی تحقیقات اقتصادی آمریكا به Boom Bust RT پیوست و می گوید این چنین است “به وضوح یک حمله سیاسی است.” تاکر می گوید: “این یک جبهه جدید در جنگ علیه این شرکت است که در جریان است. اساساً ، ایالات متحده در تلاش است تا هواوی را تعطیل کند … که برای این کار کاملاً شرم آور است. “

به گفته این اقتصاددان ، هواوی بود “مانند یک شرکت ستاره” و ایالات متحده فکر می کند که در حال رفتن است “برای برپایی این دیوار آهنی دیجیتال در سراسر جهان ، [the] ایالات متحده و [the] ظاهراً انگلیس اکنون “.

https://www.youtube.com/watch؟v=Cd09IMFYh7g

خبر مرتبط  علیرغم کاهش تاریخی تولید ، بازار نفت قبل از ماه ژوئن شاهد بهبودی نخواهد بود - RT Business News

تاکر می گوید که 20 سال دولت ایالات متحده در تلاش برای ایجاد فناوری آمریکایی بوده است و این مبارزه امروز نیز ادامه دارد. “این فقط یک چیز خارق العاده است که هوآوی و دولت چین را به همه گناهان متهم می کنند ، در حالی که انگلیس و ایالات متحده نمونه های اصلی ارتکاب همین گناهان در سراسر جهان هستند.”

بنابراین ، این یک “حمله بسیار عجیب و احتمالاً در نهایت حمایت گرایانه به یک شرکت بزرگ جهانی که ما باید با آن همکاری کنیم” او اضافه می کند.

خبر مرتبط  دلار با نزدیک شدن به بایدن به پیروزی ضعیف می شود و حتی ممکن است پایین بیاید - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید