افزایش قیمت طلا به عنوان coronavirus اقتصاد جهانی را لرزاند – RT Business News

طلا با توجه به نگرانی های سرمایه گذاران مبنی بر اینکه همه گیر Covid-19 تأثیر مخربی بر اقتصاد جهانی خواهد گذاشت ، تجمع خود را با بیش از هفت سال به بالاترین سطح خود در بیش از هفت سال رسانده است.

معاملات آتی پس از معاملات در 1400 دلار کمتر از چهار هفته پیش ، نزدیک به 1800 دلار در هر اونس است. اکنون قیمت ها در بالاترین سطح خود از اکتبر 2012 قرار دارند. قیمت طلا در روز سه شنبه با 177 دلار در هر اونس افزایش یافته است.

به نظر می رسد طلا دارد “مبانی جامد ، تصویر بزرگ ، صعودی در وضع موجود به عنوان رو به زوال احساسات اقتصادی در سطح جهان حاکی از آن است که حتی موج های بیشتری از حمایت دولت در چین ، هند ، اروپا و ایالات متحده دیده می شود.” تحلیلگران شرکت Zaner Metals به بازار دیده بان گفتند.

خبر مرتبط  با وجود همهگیری Covid-19 ، تجارت آلمان همچنان به سرمایه گذاری در روسیه ادامه می دهد - RT Business News

روند افزایشی بولتن در حالی رخ می دهد که شیوع تاج ویروس جدید ، بانک های مرکزی و سیاست گذاران مالی را به راه انداخته است تا بسته های محرک بزرگی را راه اندازی کنند. ری دالیو ، سرمایه گذار میلیاردر ، در این ماه گفت که چاپ طلا به همراه برخی از سهام ، جذاب است زیرا بانک های مرکزی پول چاپ می کنند.

منابع جهانی با حمایت از شمش و معامله و مبادله ارز مبادله ای برای ثبت سطح افزایش تقاضا به همراه داشته است ، در حالی که سرمایه گذاران به دنبال حمایت بیشتری از سبد سهام هستند. روز دوشنبه ، حجم سهام سهام شركت SPDR (بزرگترين صندوق) بالاتر از 1000 تن به بالاترين حجم از اواسط سال 2013 رسيده است.

خبر مرتبط  ثبت وام های عمومی ، بدهی انگلیس را به 2.1 تریلیون پوند می رساند - RT Business News
همچنین در rt.com
به گفته مشاور ، تقاضا برای جواهرات طلا در چین و هند کاهش می یابد“بزرگترین تنگنای طلا در این بحران به دلیل سرمایه گذاران در جستجوی نقدینگی نقدی برای پوشش تلفات و تماس های حاشیه ای در جای دیگر بوده است ، نه به این دلیل که نگرش آنها به طلا تغییر کرده است.” کریستوفر لونی ، تحلیلگر بازار سرمایه RBC گفت.

وی گفت: “حتی با پیشرفت بازارها ، چه به طور موقت و چه به طور موقت ، و سرمایه گذاران بر می گردند ، ما فکر می کنیم که طلا در کنار سایر دارایی ها نیز جریان ورودی را جذب می کند. فعالان بازار از خطرات موجود در آنجا آگاه هستند ، و دارایی مانند طلا که مدتهاست به عنوان پوشش خطر آن را توصیه می کنیم حمایت از ادامه کار است ، و ما فکر می کنیم بیشترین حمایت اکنون در سناریوی بالای ما قرار دارد. “ او افزود.

خبر مرتبط  دزدان دریایی نفتی دارای یک کانون مورد علاقه جدید - RT Business News

برخی کارشناسان خاطرنشان می کنند که آینده بازار طلا در زمان عدم قطعیت بی سابقه ای به نظر می رسد. ما انتظار داریم تا حدودی در اوایل سال آینده قیمت های بالای 2000 دلار را ببینیم. اساساً در محیط فعلی نیز جای تعجب ندارد. “ پیتر گروسکوپف ، مدیر ارشد اجرایی شرکت اسپروت ، به کیتکو گفت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید