افزایش فروش صادرات ، فعالیت تولیدی چین را به بالاترین رقم 10 ساله رسانده است – RT Business News

بخش تولید چین ماه گذشته به دلیل افزایش چشمگیر تولید و سفارشات جدید و افزایش فروش صادراتی که از سال گذشته تاکنون دیده نشده ، ماه گذشته با سریعترین سرعت از سال 2011 دوباره گسترش یافت.

شاخص مدیران خرید تولید Caixin / Markit (PMI) که یک روز پس از انتشار معیار رسمی فعالیت کارخانه در پکن منتشر شد ، در آگوست از 52.8 در جولای به 53.1 رسید. این مطالعه بالاتر از پیش بینی تحلیلگران بود ، زیرا نظرسنجی های بلومبرگ و رویترز انتظار داشت که شاخص در تابستان به ترتیب با 52.5 و 52.6 به پایان برسد. آستانه 50 رشد و انقباض را جدا می کند.
همچنین در rt.com
چرا چین آمادگی بیشتری نسبت به سایر قدرت های اقتصادی برای هرگونه بحران جهانی داردخبر مرتبط  چرا چین املاک و مستغلات انگلستان را افزایش می دهد؟ RT's Boom Bust رونق خرید سرمایه گذاران را بررسی می کند - اخبار بازرگانی RT

“این شاخص در حال حاضر برای چهار ماه متوالی افزایش یافته است ، و این نشان می دهد که بخش تولید همچنان از تأثیر همه گیری بازیابی می کند و حرکت بهبودی همچنان قوی است” دکتر وانگ ژه ، اقتصاددان ارشد گروه بینش Caixin ، در توضیحی همراه با گزارش روز سه شنبه گفت.

عملکرد مثبت بخش کلیدی تحت تأثیر گسترش تولید و سفارشات جدید بوده است که همچنین شاهد رشد چشمگیرترین رشد در حدود یک دهه گذشته بوده است. نتایج نظرسنجی Caixin ، که بیشتر به شرکت های کوچک و متوسط ​​متمرکز است ، نشان داد که کارخانه های چینی برای اولین بار در سال جاری افزایش سفارشات صادراتی جدید را ثبت کردند ، زیرا شیوع ویروس کرونا در برخی از کشورهای خارج از چین علائم کندی را نشان داد .

خبر مرتبط  واردات نفت خام چین دوباره به رکورد بالا رسیده است - RT Business News

طبق داده های Caixin / Markit ، در حالی که اشتغال برای هشتمین ماه متوالی در قلمرو منفی باقی مانده است ، در آگوست نزدیک به ثبات است.
همچنین در rt.com
«لوکوموتیو» چین برای تأمین انرژی بهبود جهانی پس از همه گیری – اقتصاددان سوئیسییافته های نظرسنجی Caixin کمی مثبت تر از PMI تولید رسمی است که روز دوشنبه توسط اداره ملی آمار (NBS) منتشر شد. طبق داده های رسمی ، بخش تولید در ماه گذشته با سرعت کمی کندتر از ماه جولای به توسعه خود ادامه داد. PMI رسمی غیر تولیدی اوت نشان داد که بهبود بخش خدمات با سریعترین سرعت از ژانویه 2018 بهبود یافته است.

خبر مرتبط  پروژه انرژی روسیه را به دلیل وضعیت ناوالنی سیاسی نکنید - مرکل - RT Business News

“به طور کلی ، بهبود اقتصادی پس از اپیدمی در بخش تولید همچنان ادامه داشت. عرضه و تقاضا با وانت در تقاضای خارج از کشور گسترش یافت. کارهای عقب مانده همچنان در حال افزایش است. مقدار خرید و سهام کالاهای خریداری شده نیز رشد کرد. “ وانگ ، اظهار نظر در مورد گزارش ، اضافه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید