افزایش فروش صادرات ، فعالیت تولیدی چین را به بالاترین رقم 10 ساله رسانده است – RT Business News

بخش تولید چین ماه گذشته به دلیل افزایش چشمگیر تولید و سفارشات جدید و افزایش فروش صادراتی که از سال گذشته تاکنون دیده نشده ، ماه گذشته با سریعترین سرعت از سال 2011 دوباره گسترش یافت.

شاخص مدیران خرید تولید Caixin / Markit (PMI) که یک روز پس از انتشار معیار رسمی فعالیت کارخانه در پکن منتشر شد ، در آگوست از 52.8 در جولای به 53.1 رسید. این مطالعه بالاتر از پیش بینی تحلیلگران بود ، زیرا نظرسنجی های بلومبرگ و رویترز انتظار داشت که شاخص در تابستان به ترتیب با 52.5 و 52.6 به پایان برسد. آستانه 50 رشد و انقباض را جدا می کند.
همچنین در rt.com
چرا چین آمادگی بیشتری نسبت به سایر قدرت های اقتصادی برای هرگونه بحران جهانی داردخبر مرتبط  سهام ژاپن از اخبار استعفای نخست وزیر شینزو آبه کاسته شد - RT Business News

“این شاخص در حال حاضر برای چهار ماه متوالی افزایش یافته است ، و این نشان می دهد که بخش تولید همچنان از تأثیر همه گیری بازیابی می کند و حرکت بهبودی همچنان قوی است” دکتر وانگ ژه ، اقتصاددان ارشد گروه بینش Caixin ، در توضیحی همراه با گزارش روز سه شنبه گفت.

عملکرد مثبت بخش کلیدی تحت تأثیر گسترش تولید و سفارشات جدید بوده است که همچنین شاهد رشد چشمگیرترین رشد در حدود یک دهه گذشته بوده است. نتایج نظرسنجی Caixin ، که بیشتر به شرکت های کوچک و متوسط ​​متمرکز است ، نشان داد که کارخانه های چینی برای اولین بار در سال جاری افزایش سفارشات صادراتی جدید را ثبت کردند ، زیرا شیوع ویروس کرونا در برخی از کشورهای خارج از چین علائم کندی را نشان داد .

خبر مرتبط  "به محض سقوط دلار آمریكا ، جهان به حالت استاندارد طلا برمی گردد" - پیتر شیف - اخبار بازرگانی RT

طبق داده های Caixin / Markit ، در حالی که اشتغال برای هشتمین ماه متوالی در قلمرو منفی باقی مانده است ، در آگوست نزدیک به ثبات است.
همچنین در rt.com
«لوکوموتیو» چین برای تأمین انرژی بهبود جهانی پس از همه گیری – اقتصاددان سوئیسییافته های نظرسنجی Caixin کمی مثبت تر از PMI تولید رسمی است که روز دوشنبه توسط اداره ملی آمار (NBS) منتشر شد. طبق داده های رسمی ، بخش تولید در ماه گذشته با سرعت کمی کندتر از ماه جولای به توسعه خود ادامه داد. PMI رسمی غیر تولیدی اوت نشان داد که بهبود بخش خدمات با سریعترین سرعت از ژانویه 2018 بهبود یافته است.

خبر مرتبط  "سرمایه گذار افسانه ای جیم راجرز" - بزرگترین سرمایه گذار در تاریخ جهان "ایالات متحده" است - اخبار تجاری

“به طور کلی ، بهبود اقتصادی پس از اپیدمی در بخش تولید همچنان ادامه داشت. عرضه و تقاضا با وانت در تقاضای خارج از کشور گسترش یافت. کارهای عقب مانده همچنان در حال افزایش است. مقدار خرید و سهام کالاهای خریداری شده نیز رشد کرد. “ وانگ ، اظهار نظر در مورد گزارش ، اضافه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید