افزایش سریع بیت کوین ارزهای رمزپایه را به بهترین دارایی سال تبدیل می کند و از طلا بهتر عمل می کند – RT Business News

بیت کوین به بالاترین سطح خود از ژانویه 2018 رسیده است و در یک تجمع وحشیانه پس از انتخابات نزدیک به 16000 دلار رسیده است. این افزایش باعث افزایش ارزهای رمزپایه دیگر شد و جذابیت بیشتری نسبت به دارایی امن سنتی یعنی طلا ایجاد کرد.

بزرگترین ارز دیجیتال جهان با سرمایه بازار طی 24 ساعت گذشته حدود 10 درصد رشد داشته است. بیت کوین پس از افزایش در معاملات یک شبه به 15،934 دلار ، صبح جمعه هنوز در بالاترین قیمت تقریباً دو ساله خود قرار داشت که 15755 دلار بود.

عملکرد قوی بیت کوین سایر ارزهای رمزپایه را تقویت کرد ، با دومین ارز دیجیتال محبوب ، ethereum ، تقریباً هشت درصد جهش کرد و Ripple’s XRP بیش از پنج درصد افزایش یافت.

خبر مرتبط  ریک سانچز به بوم بوست می گوید - تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
نهنگ رمزنگاری Mystery به بیش از 1.1 میلیارد دلار بیت کوین منتقل شد و کمتر از 4 دلار برای معامله پرداخت می کندآخرین رالی هیولا وضعیت ارزهای رمزنگاری شده در برابر ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و فلزات گرانبها را تثبیت کرده است. شاخص رمزنگاری کهکشان بلومبرگ – سنجی که برخی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده را ردیابی می کند ، از جمله بیت کوین – در سال جاری تاکنون حدود 120 درصد رشد کرده است ، در حالی که طلا حدود 30 درصد رشد داشته است.

خبر مرتبط  چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده کاهش می یابد - RT Business News

در حالی که بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی نزدیک به 20،000 دلار نرسیده است ، برخی از تحلیلگران می گویند که می تواند از این طریق پیش رود ، زیرا توانست سطح مقاومت خود را پشت سر بگذارد.
همچنین در rt.com
پیتر شیف ، اشکال طلا می گوید: “من در مورد بیت کوین اشتباه کردم.”“این اجرای بیت کوین آغاز شده است. این بسیار یادآور سال 2017 است ، زمانی که ما اساساً سهموی رفتیم ، “ کریستی آی ، مجری برنامه RT’s Boom Bust ، در آخرین قسمت این برنامه گفت. “اگر از منظر سال به امروز به آن نگاه کنید ، بیش از دو برابر شده است و بدون شک بهترین دارایی سال 2020 است.”

این تجمع همچنین در برابر اقدامات محرکه دولتهای جهانی صورت می گیرد ، دولتهایی که سعی در کاهش عواقب شیوع Covid-19 دارند. همانطور که بانک های مرکزی اعلام کردند قصد دارند پول بیشتری را به اقتصاد ، سرمایه گذاران وارد کنند “آن را به عنوان نشانه ای برای جمع کردن تنها دارایی واقعی که دارای منبع محدود است ، بیت کوین است” ، آی اشاره کرد.

خبر مرتبط  RT's Boom Bust بررسی کرده است که چه مشکلی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده و چگونگی بهتر کردن آن وجود دارد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=14XGuONmDlM

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید