افزایش بیت کوین تهدیدی برای طلا نیست – Goldman Sachs – RT Business News

Goldman Sachs Group گفت که افزایش محبوبیت بیت کوین طلا را به خطر نمی اندازد و افزود که اگرچه ارز رمزنگاری شده ممکن است تقاضای قدیمی ترین پناهگاه ها را کاهش دهد ، اما این فلز گرانبها پایدار خواهد ماند.

“عملکرد اخیر طلا در مقابل نرخ واقعی و دلار ، برخی از سرمایه گذاران را نگران کرده است بیت کوین در حال جایگزینی طلا به عنوان پرچین تورم انتخابی است” بانک در یادداشتی که توسط بلومبرگ مشاهده شده گفت. “در حالی که برخی از موارد جایگزینی اتفاق می افتد ، ما افزایش محبوبیت بیت کوین را به عنوان یک تهدید وجودی برای وضعیت طلا به عنوان ارز آخرین چاره نمی بینیم.”

به گفته گلدمن ، موسسات و سرمایه گذاران ثروتمند به دلیل جلوگیری از ارزهای رمزپایه “مسائل شفافیت ، در حالی که سرمایه گذاری خرده فروشی سوداگرانه باعث می شود بیت کوین به عنوان یک دارایی بیش از حد خطرناک عمل کند.”
همچنین در rt.com
طلا ، نقره و بیت کوین “سه HORSEMEN از APOCALYPSE” برای پایان دادن به آپارتاید مالی هستند – گزارش Keizer RTخبر مرتبط  گزارش Keizer در حال ظهور ناگهانی صندوق بین المللی پول با نیمی از جهان است که اکنون در را می کوبد - RT Business News

“ما شواهدی دال بر این نداریم که رالی بیت کوین باعث به وجود آمدن بازار گاو طلا شده است و معتقدیم این دو می توانند همزیستی داشته باشند” آن گفت.

روز پنجشنبه ، بیت کوین بالاتر از 23،000 دلار فروخت و از آن زمان تاکنون به همان سطح نزدیک مانده است. تحلیلگران دلیل افزایش این افزایش تقاضای سرمایه گذاران نهادی مانند پاول تودور جونز و استنلی دراكنمیلر بودند. برخی از آنها می گویند که تجمع ارز دیجیتال تازه شروع شده است زیرا تقاضا همچنان رو به افزایش است.

خبر مرتبط  مبارزه با لوفت هانزا برای کاهش بیشتر مشاغل بیش از 22000 کاهش قبلی که اعلام شده بود - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید