اعداد تورم ایالات متحده دست کم گرفته شده و ممکن است تا 20 درصد باشد – RT’s Keizer Report – RT Business News

به گفته ماکس کیزر و استیسی هربرت ، افزایش سریع کالاها و قیمت های خانه اثبات دیگری است که نشان می دهد تورم برای ماندن ادامه دارد و بسیار بالاتر از آن است که فدرال رزرو می خواهد آمریکایی ها باور کنند.

ماکس کیزر در آخرین قسمت گزارش کایزر گفت ، جدا از چاپ پول فدرال رزرو ، دلایل دیگر افزایش قیمتها شامل عدم جهانی سازی و افزایش تنش بین ایالات متحده و چین است.

“از آنجا که برخی از تضادها وجود دارد و از آنجا که درآمد در چین اکنون با درآمد ایالات متحده مطابقت دارد ، توانایی پنهان کردن چاپ پول از طریق غرق کار چین از بین رفته است. بنابراین اکنون قیمت واقعی برای مواردی مانند چوب افزایش یافته است. “ او گفت. “بانک فدرال می گوید گذرا است … این کاملاً دروغ است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=yqxdY5xIzEY

خبر مرتبط  سهام ایالات متحده سقوط می کند که داو جونز در افتتاحیه بیش از 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News

بانک مرکزی پیش از این گفته بود که علی رغم اذعان به افزایش تورم ، به سیاست آسان پول خود ادامه خواهد داد. در ماه مارس ، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) 2.6٪ جهش کرد ، اما مقامات دولتی معتقدند که این رشد کوتاه مدت است.

“اعداد تورم به دلایلی که ما در مورد آنها صحبت کردیم – مانند عدم درج مواردی مانند مراقبت های بهداشتی ، آموزش و پرورش و مسکن در اعداد رسمی CPI ، دست کم گرفته می شوند” کایزر اشاره کرد و افزود که آمار واقعی می تواند در حدود 7-9٪ باشد.

خبر مرتبط  Boom Bust آینده فناوری بلاکچین را در صنعت فضایی کاوش می کند - اخبار کسب و کار RT

به گفته میزبان ، عامل دیگری که در این ارقام مفقود است ، تورم کوچک است ، به این معنی که شما اقلام را با همان قیمت خریداری می کنید ، اما در بسته بندی کمتر دریافت می کنید.

“بنابراین اگر این را با هم اضافه کنید … اکنون شما در مورد تورم 20٪ صحبت می کنید ،” کیزر گفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران آمریکایی علی رغم تحریم ها جریان های نقدی را به روسیه افزایش می دهند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید