اشکال طلا پیتر شیف می گوید: “من در مورد بیت کوین اشتباه کردم” – RT Business News

طرفدار طلا و مخالف ارز رمزنگاری شده پیتر شیف در توییتر خود اعتراف کرد که در برخی پیش بینی های قیمت بیت کوین که اخیراً به بیش از 12000 دلار رسیده است ، اشتباه کرده است ، قبل از اصلاح سپتامبر به 10 هزار دلار.

در بحث با کارآفرین و سرمایه گذار رمزنگاری تایلر وینکلوس ، شیف گفت که او به درستی پیش بینی توسعه قیمت طلا در ماه آگوست را انجام داد ، اما در مورد بیت کوین اشتباه کرد. طبق گفته شیف ، ارز رمزنگاری شده به بیش از 12000 دلار توسط Grayscale به شدت آغاز شد.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust می گوید: ایالات متحده باید سریعاً محرک های بیشتری را قبل از آمدن اقتصاد تصویب کند.

“من در مورد طلا درست گفتم ، اما در مورد بیت کوین اشتباه کردم. به دلیل عمده سوار شدن روی کتهای طلا و خرید تبلیغات گسترده تلویزیونی توسط Grayscale ، این نفر دوم توانست مقاومت کند و تا 12 هزار دلار جمع کند. “ گفت شیف.
همچنین در rt.com
“پیتر شیف:” جهان در حال فروپاشی است و به یک استاندارد طلایی برمی گرددخبر مرتبط  اگر ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، بازار بورس صعود جدید خواهد داشت ، رئیس استراتژیست به Boom Bust - RT Business News

وی افزود اصلاح فعلی به بازار خرس جدید بیت کوین اشاره دارد. در سه هفته گذشته سکه دیجیتال از 12400 دلار به 10،000 دلار کاهش یافته است. از روز دوشنبه کمی بالاتر از 10 هزار دلار معامله شد و بازار سرمایه آن حدود 185 میلیارد دلار بود.

در حالی که تحلیلگران می گویند بیت کوین به زودی می تواند روند صعودی جدیدی را شروع کند ، شیف ، که به دلیل پیش بینی های نسبتاً بدبینانه قیمت در بازار رمزنگاری شناخته می شود ، گفت که “با سقوط دوباره به 10K دلار بیت کوین به سرعت به بازار خرس بازگشت.”

طبق داده های Skew ، بیت کوین با وجود اصلاح فعلی ، بازدهی 42.46 درصدی را نشان می دهد ، در حالی که طلا نسبت به سال گذشته بیش از 27 درصد رشد داشته است.

خبر مرتبط  صادرات نفت خام روسیه در ژانویه-آگوست 8٪ کاهش می یابد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید