“اسلحه های بزرگ” جهان مالی جهانی با ریختن دلار آمریکا به نفع بیت کوین و طلا – Max Keizer – RT Business News

مجریان گزارش Keizer Report RT می گویند ، همانطور که سرمایه گذاران و تحلیل گران افسانه ای در مورد از بین رفتن نزولی بازار سهام هشدار می دهند و به دنبال استراتژی های حفاظتی هستند ، بیت کوین به عنوان بهترین روش برای محافظت از دارایی های آن در حال ظهور است.

در آخرین قسمت نمایش ، مکس کیزر و استیسی هربرت در مورد تغییر نگرش معلمان مالی برجسته به محبوب ترین ارز رمزپایه ، بیت کوین ، بحث کردند. در حالی که برخی هنوز به ارزش طلا اعتقاد دارند ، برخی دیگر ، مانند مدیر صندوق ، بن میلر ، عقیده دارند که بیت کوین ممکن است یک دارایی بسیار جذاب تر باشد و می تواند حتی بهتر عمل کند.

خبر مرتبط  خاموش شدن ویروس کرونا ویروس تقریباً یک چهارم اقتصاد هند را از بین می برد و بدترین انقباض را تجربه کرده است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=cnfgb6WquuA

“عجیب است که همه این اسلحه های بزرگ واقعاً در برابر دلار آمریکا موضع می گیرند ،” ماکس کیزر گفت ، از استنلی دراکن مایلر ، ری دالیو و وارن بافت به عنوان نمونه نام برد.

“تحرکات تایتانیک و متزلزل کننده های دنیای مالی جهانی با دور شدن از دلار ،” اون پیش میرفت. “در یک لحظه ، درب دام باز می شود و دلار به مدت دو یا سه هفته هر روز کاهش می یابد و دیگر بازگشتی وجود ندارد. اگر پیش از آن موقعیت نداشته باشید ، در بد و بدی دچار مشکل خواهید شد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید