استفان روچ ، اقتصاددان ، هشدار می دهد كه سقوط دلار آمریكا با “سرعت پیچیده” اتفاق می افتد – RT Business News

استفان روچ در هشدار شدید دیگر ، استاد ارشد دانشگاه ییل و رئیس پیشین مورگان استنلی آسیا می گوید: كورونویروس ممكن است باعث كاهش چشمگیر دلار آمریكا در آینده نزدیک شود.

“در دوران کووید ، همه چیز با سرعت پیچیده آشکار می شود.” روچ در مصاحبه ای با MarketWatch گفت.

این اقتصاددان برجسته در هفته‌های اخیر نسبت به ریزش دلار و پایان هژمونی آن به عنوان ارز ذخیره جهانی هشدار داده است. در حالی که او پیش از این ، 35 درصد کاهش گرمی را در برابر رقبای اصلی خود پیش بینی می کرد ، اما اکنون تأکید می کند که پیش بینی او ممکن است اتفاق بیفتد “زودتر از دیرتر.”
همچنین در rt.com
به نظر می رسد تقاضا برای دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی در حال کاهش است – Deutsche Bankخبر مرتبط  رئیس هیترو گفت: یکی از دولت های انگلستان که نتوانسته است بخش هوایی خود را پشتیبانی کند - RT Business News

به گفته Roach ، ضرب و شتم کسری مالی ایالات متحده ، که فقط در طول بیماری کرونور ویروس بدتر شده است ، یکی از دلایل سقوط قریب الوقوع است. این کارشناس اقتصادی با اشاره به نرخ بیکاری فعلی خود ، توضیح داد: وضعیت فعلی اقتصاد ایالات متحده نیز باعث افزایش آتش سوزی می شود ، زیرا میلیون ها آمریکایی هنوز هر هفته کار خود را از دست می دهند.

خبر مرتبط  سفرهای داخلی در حال حاضر بزرگترین چیز در حال حاضر است ، مقامات در بخش می گویند Boom Bust - RT Business News

یکی دیگر از علائم نگران کننده ترازنامه صندوق بین المللی پول است که در آن دارایی های خود را نگه می دارد. از آنجایی که شیوع Covid-19 به ایالات متحده رسید ، در ماه ژوئن بیش از 7.2 تریلیون دلار در ماه ژوئن منفجر شده است ، از حدود 4.2 تریلیون دلار در سه ماه قبل. روچ پیشتر تأکید کرده بود که مشکلات پس انداز واشنگتن و مشکلات حساب جاری “قرار است با انتقام جویی بازی کنند.”
همچنین در rt.com
دلار را تخلیه کنید: روسیه اکنون بیش از 96٪ از بدهی های ایالات متحده را از بین بردخبر مرتبط  اقتصاد جهانی به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 حداقل 126 میلیارد دلار از دست داده است - گزارش ITC - اخبار تجاری RT

سقوط نرخ ارز همزمان با افزایش سایر ارزها مانند یورو و یوان چین است. با این حال ، چین مجبور است اصلاحات را از جمله انتقال از تولید به خدمات و همچنین تقویت رشد مصرف کننده به جای رشد سرمایه گذاری و صادرات محور ، به جلو نگه دارد تا برای سرمایه گذاران جذاب باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید