استرالیایی ها می توانند در طول همه گیری بدون قطعه گذرنامه یا چمدان مورد نیاز ، به قطب جنوب مراجعه کنند – RT Business News

از ماه نوامبر ، استرالیایی ها می توانند قطب جنوب را از طریق هوا در یک فرصت سفر منحصر به فرد در طول همه گیری Covid-19 مشاهده کنند. مسافران حتی به سفر خود که به عنوان یک پرواز داخلی در نظر گرفته می شوند ، حتی نیازی به گذرنامه نخواهند داشت.

پروازها توسط شرکت تور Antarctica پروازهای و شرکت هواپیمایی استرالیا Qantas ارائه شده است ، که قبلاً یکی از هواپیماهای بوئینگ 747 خود را برای سفر 12 تا 13 ساعته به قاره یخ زده مورد استفاده قرار داده است. اکنون که این هواپیما بازنشسته شده است ، سفر به یک Boeing 787-9 Dreamliner با منشور خصوصی انجام می شود.

خبر مرتبط  پاکستان به دنبال حمایت چین در کشاورزی شرکتی است - RT Business News

مسافران سیدنی ، ملبورن ، بریزبن ، آدلاید و پرت در طول ماه های تابستان تابستان قطب جنوب حدود چهار ساعت پرواز را بر روی قاره قطب جنوب می گذرانند. این پرواز از قطب جنوب مغناطیسی عبور خواهد کرد و در آنجا مسافران فضای کوهستانی ناهموار این قاره را مشاهده می کنند.

“هیچ گذرنامه یا چمدانی برای پرواز به قطب جنوب مورد نیاز نیست ، حتی می توانید در صورت تمایل به شورت های تخته بروید.” Bas Bosschieter ، مدیر عامل پرواز پروازهای قطب جنوب به 7NEWS استرالیا گفت. وی گفت: “این واقعاً فرصتی است که یک بار در طول زندگی وجود دارد برای دیدن یک قطعه قطب جنوب در روز … من شخصاً فکر می کنم این بهترین پاسخ به این سؤال است – آخر هفته چه شد؟ فقط به قطب جنوب رسید. “”

قیمت بلیط برای صندلی های اقتصاد از 1199 دلار AU (حدود 860 دلار آمریکا) و 6،499 دلار AU (4650 دلار آمریکا) شروع می شود.

خبر مرتبط  اپل از طرف شرکت هوش مصنوعی چینی به دلیل نقض حق نسخه برداری شکایت کرد - RT Business News

اقدامات ایمنی اضافی برای اطمینان از سلامت و ایمنی مسافران در طول پرواز انجام خواهد شد. کلیه مسافران ملزم به تکمیل فرم اعلامیه سلامت و ایمنی هستند. آنها همچنین باید قبل از شبانه روزی به آزمایش دمای بدون تماس تسلیم شوند. هر مسافر یک بسته شخصی Qantas را برای پرواز دریافت می کند که شامل یک ماسک یکبار مصرف ، ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده است. آنها همچنین در صورت آماده شدن برای چرخش صندلی ، از یک پوشش مخصوص پیشانی و ضد عفونی کننده دریافت می کنند که این امر در نیمه راه سفر اتفاق می افتد.

خبر مرتبط  بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد ... در حالی که ثروتمندتر می شوند - RT Business News

پروازهای قطب جنوب همچنین گفت که برخی صندلی های داخل کابین اقتصاد را مسدود خواهد کرد و امکان ایجاد یک فاصله از راه دور را فراهم می آورد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید