استراتژیست به بوم بوست – RT Business News گفت: بازار سهام ایالات متحده در تاریخ بیش از حد ارزش گذاری شده است

در حالی که کنگره آمریکا در حال نزدیک شدن به توافق در مورد لایحه محرک 900 میلیارد دلاری است ، S&P و Nasdaq با وجود ادعاهای فزاینده بیکاری ، در حال ثبت رکورد هستند. RT’s Boom Bust بررسی می کند که آیا معامله می تواند به موقع انجام شود.

“بله ، مطمئناً معامله ای انجام خواهد شد. آیا کسی در دی سی وجود دارد که واقعاً دیگر به بدهی اهمیت دهد؟” می گوید مایکل پنتو ، مدیرعامل استراتژی های نمونه کارها پنتو.

خبر مرتبط  داو پس از اینکه Pfizer نشان داد واکسن Covid بیش از 90٪ م effectiveثر است ، داو به بالاترین حد خود می رسد - RT Business News

وی درباره ارزیابی فعلی بازار سهام ، می گوید: “این باارزش ترین بازار است که ما در طول تاریخ بازار سهام خود داشته ایم … متأسفانه ما به سمت بدهی بیشتر و درآمدزایی بیشتر از بدهی هستیم.”

پنتو اضافه می کند: “وقتی به همه بدهی های ما فکر می کنید ، می دانید 128 درصد از تولید ناخالص داخلی ، البته باید از آن درآمد کسب کرد. در غیر این صورت ، واقعیت نشان خواهد داد که این بازار با این قیمت ها کاملاً غیرقابل تحمل است و بدهی ها نیز در این سطح قابل تحمل نیستند. این حقیقت است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=FmVpwcyu8Gc

خبر مرتبط  سازمان ملل می گوید صنعت جهانگردی جهانی 460 میلیارد دلار به دلیل بیماری همه گیر COVID ضرر کرده است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید