استراتژیست به بوم بوست – اخبار تجاری RT می گوید: بازگشت اقتصادی ایالات متحده با استفاده از “پول هلی کوپتر” عملی نیست

ایالات متحده بیشترین رشد فصلی را بین ماه های ژوئیه و سپتامبر مشاهده کرد ، زمانی که اقتصاد با نرخ سالانه بیش از 33 درصد رشد کرد. این امر پس از آن رخ می دهد که شیوع Covid-19 در سه ماهه قبل باعث کاهش رکورد شد.

مایکل پنتو ، بنیانگذار و رئیس Pento Portfolio Strategies ، به RT RT Boom Bust پیوست تا درباره آنچه که پشت این اعداد است بحث کند.

خبر مرتبط  چین مانع واردات گوشت خوک آلمان در مورد تب خوکی آفریقایی می شود - اخبار تجاری RT

“ما هنوز 2.9 پایین تر از تولید ناخالص داخلی هستیم [gross domestic product] سال به سال و این در حالی است که فدرال رزرو بیش از سه تریلیون دلار از طریق پول هلی کوپتر چاپ کرده و آن را به مردم تحویل می دهد. “ تحلیلگر گفت. وی افزود در حالی که وال استریت اکنون حضور دارد “التماس کردن” برای پول بیشتر ، ایالات متحده به سادگی نمی تواند پول کافی برای از بین بردن ویروس چاپ کند.

خبر مرتبط  علیرغم کاهش تاریخی تولید ، بازار نفت قبل از ماه ژوئن شاهد بهبودی نخواهد بود - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=zbzleRvCcAg

“این واقعا یک دلیل برگشت پذیر نیست که برای پول هلی کوپتر پیش بینی شده باشد ،” پنتو گفت. “22 میلیون نفر هنوز در این کشور مزایای بیکاری جمع می کنند – این تعداد یک سال پیش 1.4 میلیون نفر بود.”

“اقتصاد پایدار نیست مگر اینکه به این مفهوم هزینه های گسترده کسری ، تمام درآمد کسب شده توسط بانک فدرال ادامه دهید.” پنتو ادامه داد و افزود ، “و به نظر من ، از آنجا كه من می آیم ، بهبودی مناسب نیست.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید